בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

מהו האינטרנט של הדברים או בקיצור IOT וכיצד הוא משפיע על פיתוח אפליקציות? כל מה שרציתם לדעת על האינטראקציה בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיסי.
אם אתם חושבים שבניית אפליקציה לקידום העסק שלכם שייכת רק לחברות הגדולות בשוק, אתם טועים! פיתוח אפליקציות לעסקים מתאים לכל סדר גודל של עסק / חברה.
למרות שקידום אפליקציות (Appstore Optimization או ASO בקיצור) הוא תחום חדש יחסית, מבחינות מסוימות הוא דומה לתחום של קידום אתרים אורגני קלאסי.
יש לכם רעיון או חזון לאפליקציה הגדולה הבאה? בניית אפליקציה היא תהליך הדרגתי שנבנה יחד אתכם וחשוב שתכירו את כל השלבים בדרך להקמת אפליקציה מצליחה.
ישנן אפליקציות שזוכות בחיבת הקהל, בעוד אחרות שלא מצליחות לשרוד במבחן הזמן. איך בונים אפליקציה שתביא לכם תנועה? נוסחת קסם אין, אבל טיפים לדרך בהחלט יש!
האם יש יתרון לעבוד עם פרילנס על פני חברה מוכרת? שאלה שאנו נתקלים בה הרבה וההחלטה שלכם תשפיע על כל התהליך. אז מה אתם צריכים לדעת לפני קבלת החלטה?
ארגונים גדולים כוללים מאות ולפעמים אלפי עובדים שונים. תפקידו של הפורטל הארגוני הוא לשפר ולהנגיש את התקשורת בתוך הארגון בין צוות העובדים לצוות הניהולי.
בעלי עסקים מחוץ למרחב האונליין, עושים כל שהם יכולים על מנת להנגיש את העסקים שלהם לקהל בעלי המוגבלויות. לא פחות חשוב זה להנגיש את העולם הדיגיטלי.
פיתוח אב טיפוס לאפליקציה הוא מעין שלב מקדים המאפשר לכם לקבל תמונה מוחשית לתמונות שרצות בדמיונכם. האם קיימת חשיבות לפיתוח גרסת דמו?
כאשר ניגשים לפיתוח אפליקציה חשוב לשים לב לכל שלבי התהליך - קיצורי דרך יכולים לפגוע בתוצר הסופי ולגרום לאפליקציה שלכם להתרסק עוד לפני שהמריאה.
פיתוח אפליקציה הינו פיתוח הדרגתי, שלוקחים בו חלק מספר אנשי מקצוע איך מתחילים לפתח אפליקציה ומיהם אותם גורמים המקצועיים המעורבים בפיתוחה?
צמיחה עסקית, זינוק בעסק, פריצה עסקית - הרבה מילים גדולות שמאחוריהן אין כלום אם אין לך מערכת ניהול לקוחות מקצועית המלווה את הלקוחות שלך בכל שלב.