בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

כמה זמן לוקח לפתח אפליקציה?

אנשים רבים מתעניינים בשאלה- כמה זמן לוקח לפתח אפליקציה, מאחר והיום כולם משתמשים במגוון רחב של אפליקציות שונות על בסיס יומיומי.
פיתוח אפליקציות

האפליקציות מהוות חלק נכבד מהחיים שלנו, מאחר והן משמשות אותנו לניווט, שיטוט ברשתות חברתיות, היכרויות, ניהול יומן, ניהול חשבון בנק וכדומה. רבים מאמינים כי הם מחזיקים ברעיון הגאוני ביותר לאפליקציה עתידית, שתוכל להכניס להם המון כסף. אך חשוב לזכור כי הצלחת האפליקציה תלויה באופן מובהק בשלבי הפיתוח שלה, מאחר ורק פיתוח מקצועי ואיכותי יוכל להוביל לאפליקציה מקצועית ואיכותית. חשוב להיעזר בשירותיה של חברה שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את המוצר המוצלח והאיכותי ביותר בשוק.

זמן פיתוח אפליקציה – מה כדאי לכם לקחת בחשבון?

אין ספק כי פיתוח אפליקציה מצריך שילוב של גורמים שונים, אך אחד הגורמים החיוניים ביותר הוא גורם הזמן. אף אחד לא היה רוצה להתעסק שנים ארוכות בפיתוח של אפליקציה, לכן חשוב להבין מהו זמן הפיתוח המתאים ביותר לאפליקציה שלכם. יש לזכור כי זמן הפיתוח תלוי ברמת ההשקעה של החברה וברמת המיומנות שלה, מאחר ומפתח אפליקציות לא מנוסה עלול למשוך את התהליך לאורך חודשים ארוכים, בעוד שחברה מקצועית תדע לייעל את זמן העבודה, מבלי לפגוע באיכות המוצר. עם זאת, יש לזכור כי הזמן שלוקח לפתח אפליקציה נעוץ גם ברמת המורכבות שלה. ככל שהאפליקציה תהיה בסיסית ופשוטה יותר, כך זמן הפיתוח שלה מתקצר בהתאם. לעומת זאת, אפליקציה הכוללת מגוון רחב של מסכים שונים, תצריך עבודה רבה יותר, לכן רק הגיוני כי זמן הפיתוח שלה יתארך בהתאם.

מה חשוב לדעת לגבי פיתוח אפליקציה מוצלח?

הזמן שלוקח לפתח אפליקציה תלוי קודם כל בתקציב העומד לרשותכם. ככל שהתקציב שלכם יהיה גדול יותר, כך תוכלו לגייס כמות גדולה יותר של מפתחים ומעצבים, שיצליחו לסיים את שלבי הפיתוח הנחוצים במהירות הגבוהה ביותר, מבלי לפגוע באיכות האפליקציה. ניתן לסיים את פיתוח האפליקציה תוך חודש, במידה ועובדים עם חברה גדולה ותקציב בלתי מוגבל. אך מאחר ורוב האנשים עובדים עם תקציב מוגבל, לרוב תהליך הפיתוח ינוע בין שלושה לחמישה חודשים. כמובן שבמקרים של אפליקציות מורכבות יותר, תהליך הפיתוח יתארך עד לתקופה של שישה חודשים. מדובר על כל שלבי הפיתוח של האפליקציה, החל משלב האפיון המקדים ועד לשלב העיצוב, הפיתוח, הבדיקות וההשקה הסופית שלה לחנות האפליקציות של גוגל ואפל. מומלץ לוודא כי החברה שבחרתם לעבוד עמה תוכל להתחייב לזמנים, מאחר והדבר עלול להיות חיוני להצלחת האפליקציה. 

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לספק לכם שירותי פיתוח אפליקציה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו עוסקים בתחום שני עשורים ונשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי, לגבי הזמן הלוקח לפתח את האפליקציה והשלבים החיוניים ביותר להצלחתה בשוק. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

קראו גם: כמה עולה לפתח אפליקציה?

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלה?
כתבו לנו!