אודות

מנחם מזרחי

"תהליך יצירת אפליקציה דומה לצעדים ראשונים של תינוק קטן. בהתחלה, הוא צריך ליווי צמוד ומעורבות מלאה של ההורים. כשהוא לומד ללכת, ההורים יכולים לשחרר את ההשגחה ולתת לו לרוץ ולגלות את העולם, אבל נשארים קרוב כדי לתמוך. זה מה שאנחנו עושים בשטיבל קום..."

הפריצה שלך מתחילה כאן

חברת שטיבל קום פועלת כחברה לפיתוח אפליקציות ליזמים ולארגונים מאז שנת 2004.

הרעיון להקמת החברה נולד כששירתנו כעתודאים בממר"ם.

אנו, מנחם מזרחי ודן דושינסקי, היינו אז בוגרי תואר במחשבים. חברים סביבנו בילו את זמנם בפיתוח – בעיקר של השרירים הנדרשים כדי לרוץ לראיונות אינסופיים בחברות הייטק. אותם חברים גם ניצלו את יכולתם האנליטית המעולה – בעיקר כדי להשוות משכורות, רכבי חברה ותנאים.

אנחנו היינו במקום אחר לגמרי. לשנינו היה ברור שאנחנו שואפים לעשות משהו גדול, גדול באמת! מרחיק לכת ומעניין יותר – הקמת חברה לפיתוח אפליקציות, למשל…

תכנן לי תוכנה: בקשות לפיתוח תוכנות ואפליקציות

כשאנחנו מכוונים למטרה שלנו, התחלנו לעסוק במיזם אינטרנט גדול. תוך כדי כך החלו לזרום אלינו  בקשות לפיתוח תוכנות, אתרים ופורטלים.

כך גילינו שאנחנו ממש אוהבים להמציא, לחדש ולפתח. התחלנו לייצר פתרונות מיוחדים בהתאמה אישית עבור צרכים שלא נענו על ידי מוצרי מדף רגילים.

המהפך המרגש באמת חל כשהאייפון פרץ לחיינו. זה היה אירוע מכונן שאחריו התחלנו לעסוק בפיתוח אפליקציות רווחיות ליזמים ולסטארטאפים.

מאז זרמו אפליקציות רבות ב-app store. שטיבל בנתה ופיתחה מאות רבות של פרויקטים אינטרנטיים לחברות הגדולות במשק, לרבות אלקטרה, משרד החינוך, UPS, HP, רדווין, בר אילן, ההסתדרות הציונית, הטכניון ועוד.

ה-UP של ה-APP

הדיל של שטיבל הוא כזה: אתם מגיעים אלינו עם כל מה שעולה בדעתכם – רעיון ליישום מתוחכם, חלום על בניית אפליקציה פיננסית, בקשה ליצירת ממשקים בין מערכות צד ג' או צורך בטיפול באפליקציה קיימת – ואנחנו עושים מה שאנשי אפליקציה נוהגים לעשות – מיישמים.

כדי לנסוק איתכם הכי גבוה שאפשר (ואפשר! מילה שלנו), אנו חיים ונושמים בסביבות הפיתוח העדכניות ביותר ובשפות המתקדמות בתחום, והכי חשוב – לא מפסיקים ללמוד, להתחדש ולהתרגש יחד איתכם.

דן דושינסקי

"אפליקציה מסובכת שמציבה בפניי אתגר טכנולוגי תמיד מרגשת אותי, אבל גם אפליקציות "רגילות", משמחות אותי בכל עת...."

מפתחים עבורך

המומחיות הגדולה שלנו (לצד פיתוח, כמובן…) היא הקשבה. אנו יודעים שהמפתח להצלחת כל פרויקט טמון בשני מרכיבים: הבנת האתגר עימו מתמודדים והגדרת היעדים הרצויים, ולשם כך צריך להקשיב.

אחרי שהקשבנו, למדנו, הבנו והגדרנו, אנו בונים את הפתרון המדויק והאפקטיבי ביותר.

מתוך הקשבה זו, עשינו התאמה מתבקשת לעיקרון לפיו "אין תפקידים קטנים, יש רק שחקנים קטנים". עבורנו, אין פרויקט קטן או אפליקציה "קלה" – שהרי הכול תלוי בביצוע, ואצלנו הוא תמיד הכי גדול שיש.

במהלך העשורים שחלפו, סיפק בית שטיבל שירות למאות עסקים וארגונים מכל הסקטורים במשק. בין לקוחותינו: חברות מובילות, גופים ממשלתיים, רשויות מקומיות, מוסדות ועוד.

החזון שלנו

את החזון של שטיבל לא תמצאו באתר, כי הוא נמצא אצלכם – בדמיון, ביצירתיות, בחלומות ובשאיפות.

אתם יכולים לראות בנו את הווייז של הרעיונות הנפלאים

כל יזם מסתובב עם חלום להיות הוואטסאפ החדש או הווייז הבא, אבל על פי רוב, עוד הרבה לפני הופעתם של שני סימני ה-וי הכחולים, צריך לעבור דרך ארוכה. והדרך לשם אכן ארוכה, ולא פעם צריך לחשב מסלול מחדש.

במהלך השנים גילינו שגם המנוסים ומלאי ההשראה שביזמים חסרים פרקטיקה, ידע והבנה – איך הופכים מיזם שנראה נפלא על הנייר לדבר הגדול הבא, כזה שיהפוך למושא ההשראה ליזמים שבדרך.

בשביל זה, אנחנו כאן, עם כל הידע, הכלים, הניסיון והראייה המקצועית. בקיצור (אבל בלי קיצורי דרך), אנחנו כאן כדי להנחות אתכם בדרך הטובה ביותר להגשמת החלום שלכם.

רוצים למצוא את עצמכם מככבים בחנויות האפליקציות? אתם מוזמנים ליצור קשר, מבטיחים להגיע איתכם עד ליעד…

דברו איתנו, אנחנו מקשיבים:

הבית שלך לפיתוח האפלקציה
נמצא במרחק של כפתור אחד בלבד