אודות

מנחם מזרחי

"יצירת אפליקציה זה כמו תינוק קטן שמתחיל ללכת, וצריך ליווי צמוד בצעדים הראשונים, זה מה שאנחנו עושים בשטיבל קום..."

הפריצה שלך מתחילה כאן

חברת שטיבל קום הינה חברה לפיתוח אפליקציות אשר נוסדה בשנת 2004 ועוסקת בפיתוח אפליקציות ליזמים וארגונים.

הכל החל במהלך השירות הצבאי בממר"ם כעתודאים, אנו מנחם מזרחי ודן דושינסקי בוגרי תואר במחשבים, כאשר כל החברים קפצו מראיון לראיון בכל חברות ההייטק, ועסקו בהשוואות משכורות ותנאים, איזו חברה נותנת רכב טוב יותר? היכן מקבלים תלושים למסעדות נחשבות יותר? אותנו זה לא היה מעניין.

ידענו שאנו רוצים לעשות משהו גדול ומעניין יותר – כמו חברה לפיתוח אפליקציות!

בקשות לפיתוח תוכנות

וכך, התחלנו לעסוק במיזם אינטרנט גדול, ותוך כדי הפעילות קיבלנו בקשות שונות לפיתוח תוכנות, אתרים, ופורטלים.

גילינו שאנו אוהבים לתת שירות ולייצר פתרונות מיוחדים בהתאמה אישית היכן שלא קיימים מוצרי מדף רגילים, ומאז שנכנס האייפון לחיינו אנו עוסקים בפיתוח אפליקציות רווחיות ליזמים וסטארטאפים.

מאז הקמנו כבר למעלה ממאות פרוייקטים אינטרנטיים שונים לחברות הכי גדולות בישראל כמו אלקטרה, משרד החינוך, HP, UPS, רדווין, בר אילן, ההסתדרות הציונית, הטכניון, ועוד.

רעיונות נפלאים שרוצים לפרוץ

במהלך השנים ראינו הרבה יזמים גם המנוסים שביניהם באים עם רעיונות נפלאים שרוצים להיות הווייז הבא או יותר גדולים מפייסבוק, אך חסרים המון ידע והבנה מה נדרש להפוך את המיזם שלהם למצליח וכאן אנו רותמים את הניסיון והידע הרב שצברנו עבורכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת שטיבל קום, צרו קשר ואנו מבטיחים שנעשה כל מאמץ לעזור לכם.

דן דושינסקי

"אפליקציה עם אתגר טכנולוגי זה מרגש אותי, ואם אתם צריכים אפליקציה "רגילה" גם אשמח לבנות לכם..."

מפתחים עבורך

המומחיות הגדולה שלנו (לצד פיתוח, כמובן…) היא הקשבה. אנו יודעים שהמפתח להצלחת כל פרויקט היא פשוט – להבין את האתגר איתו אתה מתמודד, ומה היעדים אליהם אתה רוצה להגיע, ובהתאם לכך אנו מציעים את הפתרון המדוייק והאיכותי ביותר עבורך. היכולת לגשת גם לפרויקטים "קטנים" ולבצע אותם ברמה גבוהה היא אחד הנכסים החשובים ביותר בשטיבל קום, ואנו גאים בלקוחות רבים שהתחילו את הדרך המשותפת שלנו בפרויקט קטן ונקודתי.
עד היום סיפקנו שירות למאות עסקים וארגונים בגדלים שונים, מכל הסקטורים במשק. בין לקוחותינו – חברות מובילות, גופים ממשלתיים, רשויות מקומיות, מוסדות ועוד.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא החזון שלך… לא משנה אם מדובר על פיתוח אפליקציות מתוחכמות, בניית אפליקציה פיננסית, בניית ממשקים בין מערכות צד ג', או טיפול באפליקציה קיימת – אנו כאן כדי ליישם אותו. בדרך להגשמת החזון שלך אנו נעזרים בשפות התכנות ובסביבות הפיתוח העדכניות ביותר, וכמובן – לא מפסיקים ללמוד ולהתחדש.

רעיונות נפלאים שרוצים לפרוץ

במהלך השנים ראינו הרבה יזמים גם המנוסים שביניהם באים עם רעיונות נפלאים שרוצים להיות הווייז הבא או יותר גדולים מפייסבוק, אך חסרים המון ידע והבנה מה נדרש להפוך את המיזם שלהם למצליח. וכאן אנו רותמים את הניסיון והידע הרב שצברנו עבורכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת שטיבל קום, צרו קשר ואנו מבטיחים שנעשה כל מאמץ לעזור לכם.

שאלה? כתבו לנו:

הבית שלך לפיתוח האפלקציה
נמצא במרחק של כפתור אחד בלבד