בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

5 טעויות שחשוב להימנע מהן בפיתוח אפליקציה

אין ספק כי כל התחום של פיתוח אפליקציה הפך לאחד הנושאים הטרנדים ביותר, מאחר וכל אחד מעוניין היום לפתח אפליקציה לעסק שלו.
5 טעויות שחשוב להימנע מהן בפיתוח אפליקציה

מדובר על צעד חיוני לפיתוח העסק, מאחר ומי שאינו מחזיק באפליקציה מקצועית, מאבד חלק גדול מהלקוחות הפוטנציאליים שלו לטובת המתחרים. יש לזכור כי רוב האנשים בוחרים לבצע את הקניות שלהם אונליין, תוך כדי שימוש במכשיר הנייד שלהם. מדובר לרוב על רכישות ספונטניות, המתרחשות בזמן המתנה לאוטובוס, המתנה בתור לרופא או סתם בזמן הרביצה על הספה. אך על מנת להבטיח את ביצוע הרכישה, יש צורך לדאוג לאפליקציה נוחה ופשוטה לתפעול, המאפשרת רכישה מהירה ואפקטיבית, ללא שום סיבוכים מיותרים.

5 טעויות בפיתוח אפליקציה – שימו לב!

  1. חלק מהאנשים בוחרים לפתח את האפליקציה שלהם תוך התאמתה לפלטפורמה יחידה, במקום להשקיע בהתאמה שלה לכל המכשירים. יש לזכור כי אין שום יתרון ברור לאפליקציות המתאימות לאייפון או לאנדרואיד, לכן אין שום סיבה לוותר על חלק גדול מנתח השוק, לטובת העדפה של פלטפורמה מסוימת. מומלץ לפתח את האפליקציה תוך התאמה לכל הפלטפורמות הקיימות, במטרה להגדיל את החשיפה ואת הרווחיות שלכם.
  2. ישנם אנשים שמעוניינים לבדל את האפליקציה שלהם מהמתחרים באמצעות תחכום ומקוריות, אך חשוב להימנע מסיבוך יתר. יש לזכור כי לרוב הגולשים אין את הזמן או הסבלנות ללמוד כיצד להשתמש באפליקציה שלכם, לכן אם התפעול שלה אינו אינטואיטיבי, הם יעדיפו לעבור למתחרים.
  3. חלק ממפתחי האפליקציה שמים דגש על כל מאפייני האפליקציה, אך שוכחים שהיא אמורה לספק ערך מוסף. המטרה היא שהגולש לא רק יוריד את האפליקציה לטלפון שלו, אלא גם ישתמש בה. לכן חשוב לתכנן היטב את הערך המוסף שהיא מסוגלת לספק לגולשים ואף להשקיע בהתראות שונות, המזכירות למשתמש להיכנס לאפליקציה על מנת ליהנות מהטבות מיוחדות.
  4. ניתן לא פעם למצוא אפליקציות מושקעות ואיכותיות, שלא הצליחו. הסיבה לכך היא אי התאמה בין אופי וסגנון האפליקציה לצרכי העסק. לכן חשוב לבצע אפיון מעמיק של הצרכים שלכם, בטרם מחליטים על פיתוח האפליקציה. הדבר אמור לבוא לידי ביטוי הן בתוכן שהאפליקציה תספק למשתמשים והן בעיצוב שלה.
  5. בהמשך לסעיף הקודם, יש צורך להתאים את האפליקציה לא רק לצרכי העסק אלא גם לקהל היעד שלו. אפליקציה המיועדת לבני נוער תזכה לעיצוב שונה לחלוטין, מאשר אפליקציה המיועדת לאימהות, גברים, ילדים וכדומה. חשוב שהאפליקציה תמשוך את קהל היעד שלה, אחרת לא יהיה לה שום סיכוי להצליח.


אנו בחברת שטיבל פיתוח אפליקציות נשמח לספק לכם שירותי פיתוח אפליקציה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט 20 שנה בתחום ונשמח לחלוק עמכם את כל סודות המקצוע, שיהפכו את האפליקציה שלכם לאופציה המועדפת ביותר על הגולשים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
Previous slide
Next slide

שאלה?
כתבו לנו!