פיתוח אפליקציות לעסקים וחברות שמייצרות רווחיות דרמטית

יש לך רעיון לבניית אפליקציה? התקדמת כבר לשלב האפיון של האפליקציה? זקוקים לקבלת עזרה בפיתוח אפליקציה? מצוין!
 
בכל הנוגע לנושא פיתוח אפליקציות אנחנו הרבה יותר מנשמח ללוות אותך בכל אורך תהליך פיתוח אפליקציות.
 
אנו מומחים בתחום של פיתוח אפליקציות מתקדמות ומבצעים את כל התהליך של פיתוח האפליקציות מקצה לקצה על מנת שתקבלו את האפליקציה שרציתם בדיוק.
 
  • הגדרת הדרישות לפיתוח אפליקציות
  • אפיון אפליקציה
  • עיצוב חווית משתמש ובניית UI/UX בפיתוח אפליקציות
  • פיתוח של אפליקציות ל-Android + IOS
  • בדיקות QA שמהלך פיתוח אפליקציה
  • פיתוח אפליקציה והעלאה לחנויות האפליקציות
  • תמיכה ושדרוגי גרסאות בחנויות
 
בניית אפליקציות ופיתוח אפליקציות? רק עם שטיבל.קום

הבית שלך לפיתוח האפלקציה
נמצא במרחק של כפתור אחד בלבד

תהליך פיתוח אפליקציות – איך זה עובד?

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של פיתוח אפליקציות, מאחר וכל עסק, חברה וארגון כבר התחילו להבין ולהפנים את היתרונות הרבים של האפליקציות, המספקות זמינות מידית וקשר ישיר עם הלקוח. האפליקציות יכולות לסייע בקידום מכירות, לחזק את המיתוג של העסק וכמובן להוביל לחשיפה נרחבת ולהגדלת אחוזי המכירות.

על מנת להבטיח לעצמכם את כל היתרונות של האפליקציה, יש צורך לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. תהליך פיתוח אפליקציות לעסקים חייב להתבצע בצורה מקצועית ויעילה, על מנת להבטיח לעצמכם אפליקציה העומדת בכל היעדים והציפיות שלכם.

תהליך פיתוח אפליקציה – מאיפה מתחילים?

השלב הראשוני כולל בחינה מעמיקה של הרעיון העומד מאחורי האפליקציה, מאחר ויש לזכור כי רוב הרעיונות כבר פותחו והפכו לאפליקציות מוצלחות יותר או פחות. לכן יש צורך לחקור את התחום, לוודא כי הרעיון עוד לא הפך לאפליקציה וכמובן לוודא כי הוא מתאים לקהל היעד שלכם.

שלב זה מצריך מעט חשיבה מחוץ לקופסא, מאחר ושינויים קטנים יכולים להשפיע באופן ניכר על ההצלחה של האפליקציה. שלב זה כולל הערכה לגבי זמן העבודה הנדרש, התקציב העומד לצורך הפרויקט וכוח האדם שתצטרכו לצורך מימושו.

בשלב הבא, יהיה צורך לאפיין את האפליקציה ולהחליט לגבי עיצוב חווית המשתמש. עיצוב האפליקציה חייב להתכתב עם שפת המותג ולהתחשב בכל הדרישות של שלב האפיון. לאחר מכן תגיעו לשלב תכנות מערכת הניהול של האפליקציה, שנועדה לשלוט בכל התכנים של האפליקציה והמידע אודות הלקוחות.

תהליך פיתוח אפליקציה – על מה חשוב לתת את הדעת?

אחד השלבים החשובים ביותר במהלך פיתוח אפליקציות מובייל, הוא הצורך להתאים אותה לאנדרואיד ו/או לאייפון. לצורך כך, יש להכיר לעומק את כל החוקים של גוגל ואפל, אחרת האפליקציה לא תאושר להצגה בחנות האפליקציות.

בשלב האחרון יש צורך לערוך בדיקות שונות, על מנת לוודא כי מדובר על אפליקציה הפועלת באופן תקין ועומדת בכל הדרישות של מסמכי האפיון והעיצוב שהוגדרו מראש. יש לזכור כי אפליקציה שנוטה להיתקע, עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למיתוג של העסק, מכיוון שלאף אחד אין את הסבלנות להתעסק עם אפליקציות המכילות באגים.

לכן יש להתייחס ברצינות לשלב הבדיקות וכמובן לטפל בכל הבעיות המתגלות בתהליך. רק לאחר מכן, ניתן להעלות את האפליקציה לאוויר ולהשקיע בשיווק ובקידום שלה. תהליך השיווק חייב להיות מותאם לקהל היעד, מאחר ושיווק המותאם לבני נוער, לא יתאים לאפליקציה שמיועדת לבני 30 פלוס.

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לספק לכם תהליך פיתוח אפליקציות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שני עשורים בתחום, לצד התמחות בפיתוח אפליקציות ליזמים וארגונים מובילים.

אנו מקפידים על כל שלבי התהליך ונמנעים מקיצורי דרך, במטרה להבטיח לכם את האפליקציה האידיאלית ביותר לצרכים ולמטרות שלכם. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עוד היום!