בניית אפליקציות? פיתוח אפליקציות? שטיבל קום זה המקום

פיתוח אפליקציות מניבות רווחים

אולי זה קרה גם לכם. קמתם בוקר אחד אחרי לילה סוער וגדוש חלומות מטורפים על אפליקציית ה-WOW הבאה שכולם ידברו עליה; או שאתם עסוקים בפיתוח רעיון נפלא כבר חודשים ארוכים, אבל לא מצליחים להתקדם; ואולי בכלל אתם כבר בשלב האפיון של האפליקציה?

כך או כך, הגיע הזמן להתקדם. בעולם מבוסס טכנולוגיה וחדשנות, הדרך להצליח ולהרוויח היא להיות תמיד Apptodate.

 

תנו למומחים להוביל אתכם UP

פיתוח אפליקציות הוא עולם שלם של ידע, ניסיון, מומחיות, יצירתיות והשראה. במהלך שנות הפעילות הארוכות של שטיבל פיתוח אפליקציות, טיפחנו ופיתחנו פלטפורמה עשירה של יכולות מקצועיות שיאפשרו לכם ולאפליקציה שלכם להגיע הכי רחוק שאפשר.

 

מומחים בתחום פיתוח אפליקציות מתקדמות

עם היציאה לדרך המשותפת של פיתוח האפליקציות, מתחיל הקסם. כדי שבסופו של דבר תקבלו בדיוק את האפליקציה עליה חלמתם, יצרנו תהליך מובנה, מקצועי ומוסדר של פיתוח מקצה לקצה:

  • הגדרת דרישות: פיתוח של יישומים ללא הגדרה מוקדמת הוא כמו יציאה לדרך לא מוכרת ללא מפה או waze – וזו לא הדרך שלנו.
  • אפיון אפליקציה – אחד המאפיינים החשובים בעבודה שלנו
  • עיצוב חוויית משתמש ובניית UI/UX בעת בניית האפליקציה
  • פיתוח של אפליקציות מותאמות ל-Android + IOS
  • בדיקות QA : פיתוח של אפליקציה מצוינת זה נהדר, אבל חשוב לא פחות לבדוק שהכול עובד. ככה אנחנו עובדים.
  • העלאה לחנויות האפליקציות
  • תמיכה ושדרוגי גרסאות בחנויות
חברה לפיתוח אפליקציות

המקום לפיתוח האפליקציה עליה חלמת

פיתוח  שעובד בשבילכם 24/7

בעידן הטכנולוגי שלנו, הצורך במומחי פיתוח נמצא בנסיקה מתמדת. היום ידוע שאפליקציה היא כלי שיווקי אדיר. הלקוחות שלנו מספקים לנו את הפלטפורמה המושלמת ליצירת קשר מיידי וזמין איתם –  הטלפון שלהם.

אפליקציות טובות הן אלה שפותחו מתוך חשיבה מעמיקה, הבנה גורפת (וגרפית) ויכולת להביט קדימה אל העתיד. אפליקציות מוצלחות עובדות עבורנו כשגרירות פרסום, דיילות קידום מכירות, אשפיות מיתוג ובשורה התחתונה – האפליקציות הטובות ביותר הן מומחיות בשיווק והגדלת רווחים.

תהליך הפיתוח – ככה מפתחים את הקונספט הבא שעליו יאמרו – "איך הסתדרנו עד עכשיו בלי זה?"

זוכרים שפעם הייתם צריכים להגיע ממקום למקום בלי ווייז? לתקשר עם אנשים בלי וואטסאפ? איך הסתדרנו בלי ההברקות האלה? ואיך אנחנו מייצרים את ההברקה הבאה? התשובה שלנו לשאלה השנייה – צעד צעד, שלב שלב:

בחינה: בשלב הראשוני נעמיד את הרעיון שלכם לבחינה. אין צורך להילחץ, אנחנו שואפים לתת לו את הציון הגבוה ביותר. לשם כך, נבחן לעומק את הרעיון העומד מאחורי האפליקציה, נבדוק שאף אחד לא חשב עליו לפניכם, ושאין בשוק אפליקציות מוצלחות (יותר או פחות) המבוססות עליו.

יציאה מהקופסה: בשלב זה נגייס עוד יכולת מופלאה שלנו: חשיבה מחוץ לקופסה. אנחנו יודעים שלכל שינוי קטן עשויה להיות השפעה מרחיקת לכת על ההצלחה של האפליקציה. כבר אמרנו שאנחנו רוצים להעניק לאפליקציה שלכם את הציון הגבוה ביותר?

הערכה: אחרי שנעריך (נכונה! כדי שלא תצטרכו להאריך את ההמתנה) את זמן העבודה הנדרש, נתקצב את הפרויקט ונגבש את הצוות הנדרש לצורך היציאה לדרך.

אפיון: זה הרגע לאפיין את האפליקציה ולהחליט לגבי עיצוב חוויית המשתמש. עיצוב האפליקציה חייב להתכתב עם שפת המותג ולהתחשב בכל דרישות האפיון.

תכנות: עוד קצת סבלנות, אוטוטו אתם בחנויות האפליקציות… מערכת ניהול האפליקציה תשלוט בתכנים ובניהול המידע אודות הלקוחות. בשלב זה של פיתוח האפליקציה המתכנתים שלנו ידליקו את מערכת ההפעלה שבראשם, בעזרתה ייצרו עבורכם את האפליקציה המושלמת שלכם.

פועלים נכון: כל שנותר בשלב זה הוא לבדוק ולוודא את תקינותה של האפליקציה ולוודא שהיא עונה לדרישות האפיון והעיצוב שהוגדרו. לתהליך זה אנחנו מתייחסים ברצינות יתרה, מאחר שאפליקציה שאינה עובדת לא רק שלא משיגה את מטרתה, היא אף עלולה להסב נזקים תדמיתיים ושיווקיים.

רק לאחר הבדיקות היסודיות והטיפול בבעיות, במידה שצצו, ניתן להעלות את האפליקציה לאוויר וקדימה – לשיווק.

תהליך פיתוח אפליקציה – חשוב לדעת

אחד הדגשים החשובים במהלך פיתוח למובייל, הוא תהליך ההתאמה לאנדרואיד ו/או לאייפון. לצורך כך, יש להכיר לעומק ולרוחב את החוקים של גוגל ואפל, אחרת האפליקציה לא תוצג בחנויות האפליקציות.