בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

פיתוח אפליקציות לאייפון

מי מאיתנו אינו רוצה חשיפה למיליוני מכשירי אייפון? מאז יציאתו לאוויר העולם, אנשים התאהבו באייפון והוא הצליח ליצור קהילת משתמשים גדולה מאוד.

על פי מחקרים עולה ש"אייפוניסטים" מבצעים רכישות בקצב גבוה יחסית לאנדרואידים בתוך חנות האפליקציות של Apple וכך, מכיוון שעולם השיווק והמכירות עובר לכיוון שיווק ב Mobile , נוכחות של כל עסק בתוך האייפון של לקוחותיו הופכת להיות הכרחית.

פיתוח אפליקציות לאייפון בשיטת Native

בשטיבל קום מפתחים אפליקציות ל IPhone בשיטת Native מלאה, מה שמאפשר פיתוח אפליקציות לאייפון שהן גם מקצועיות וגם פונקציונליות ברמה גבוהה ביותר.

ליווי בכל שלבי פיתוח אפליקציה לאייפון

אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי הפיתוח – החל משלב האפיון, תכנון, עיצוב, תכנות, בדיקות, והעלאה למרקט של Apple.

תהליך הפיתוח

התהליך של פיתוח אפליקציות לאייפון אמנם ארוך יותר מאשר פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, אך אנו מפעילים אנשי פיתוח מקצועיים המתמחים בפיתוח לאייפון, ובכך מאפשרים ליצור בניית אפליקציה במהירות.

איפיון מדוייק

פיתוח אפליקציה לאייפון דורשת אפיון מדוייק, והבנה מעמיקה של האופציות הניתנות לביצוע, מאחר ו Apple מגבילה הרבה מן האופציות הקיימות באופן חופשי ב Android של גוגל.

אנו מציעים ליזמים שירות יעוץ ובחינת כדאיות יישומית לפני הפיתוח.בעולם המודרני שבו אנחנו חיים כיום מכשירים חכמים כמו סמארטפונים וטאבלטים הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו.

פיתוח אפליקציה לאייפון
פיתוח אפליקציה לאייפון

המכשירים החכמים מסוגלים לבצע פעולות בסיסיות ומורכבות כאחד. כמובן שבשביל שהסמארטפון יבצע פעולות חוץ מלקבל ולשלוח הודעות או לבצע שיחות, יש צורך באפליקציות.

האדם הממוצע מבלה מספר שעות מול המכשירים החכמים ויותר ממחצית מהגלישה באינטרנט מתבצעת בעזרת סמארטפונים, מה שמאפשר לחברות רבות לשפר ולשדרג את צורת הפעולה שלהן בעזרת פיתוח אפליקציות כדי להעצים את מעורבות הלקוח ולפתח שיטות הכנסה חדשות.

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא תהליך מורכב שמצריך ידע ומקצועיות כדי לעמוד בדרישות הקפדניות של אפל ובתחרות שקיימת בשוק האפליקציות.

בשביל שהאפליקציה שלכם תוכל להופיע באפסטור יש דרישות רבות שעליהן האפליקציה צריכה לענות עליהן ומתוך מליוני אפליקציות שקיימות רק אחוז קטן מצליח להגיע למכשיר המשתמש ולהישאר בו.

תהליך פיתוח אפליקציה לאייפון

תהליך פיתוח אפליקציה מוצלחת לאייפון מתחיל בבחירת אסטראגיה נכונה והצבת מטרות ויעדים.
אתם צריכים לקבוע מה תהיה המטרה העיקרית של האפליקציה ועבור מי היא מיועדת ואיך היא פותרת בעיות שונות. חשוב לבדוק גם אם יש אפליקציות אחרות דומות ואיך הייתם משפרים אותן.

השלב הבא הוא אפיון ועיצוב האפליקציה וזהו חלק חשוב מאוד בתהליך.
צריך לחשוב על חווית המשתמש בזמן השימוש באפליקציה שלכם ושהחוויה הראשונית שלו תהיה חיובית ונעימה. האפליקציה צריכה להיראות טוב ועם זאת גם לעבוד בצורה חלקה ושהשימוש בה יהיה קל. כל זה הופך את אפיון ועיצוב האפליקציה לחלק משמעותי ובלתי נפרד מתהליך פיתוח אפליקציה.

לאחר סיום עיצוב ואפיון האפליקציה צריך להתחיל לעבוד על הפיתוח ובניית האפליקציה לאייפון, זהו בעצם השלב שבו המערבות שלכם מינימלית שבסופו תקבלו את המוצר הסופי.

לאחר סיום פיתוח האפליקציה יש צורך בבדיקות כדי להבטיח אפליקציה יציבה ובטוחה, ללא באגים ובעיות.

פיתוח אפליקציות לאייפון הוא תהליך שדורש התחייבות ואחריות עצומה, לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית עם נסיון בתחום כדי שהרעיון שלכם יהפוך לסיפור הצלחה!

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלה?
כתבו לנו!