פיתוח אפלקציה:

Truckiez

הובלה באוסטרליה? עם Truckiez זה קל!

Truckiez- פלטפורמת ההובלות המקוונות המובילה באוסטרליה, הופכת את הלוגיסטיקה למשימה קלה עבור כל שולח, ללא קשר לגודל ולכוח קנייה.

בשטיבל קום פיתחנו את הפלטפורמה שמעניקה למנהלי חברות הובלה באוסטרליה כלי לניהול ותכנון, עם שליטה ובקרה על משימות הובלה בכל רגע נתון.

כמו כן, פיתחנו אפליקציה שימושית ויעילה עבור נהגי המשאיות שיכולים לנהל את כל משימות ההובלה שלהם, כולל תכנון מסלולים וחתימה על מסמכי שילוח, והכול באפליקציה בלבד, ללא צורך בניירות.

Truckiez שואפים לאפשר לכל שולח, קטן או גדול, להפיק את מרב התועלת מהמומחיות יוצאת הדופן של יוצרי המערכת. יזמי Truckiez הגיעו לפיתוח האפליקציה בזכות בקיאותם הגדולה בתחום ההובלה. מתוך הבנת ההזדמנויות המוחמצות על בסיס יום-יומי, הם ביקשו לבנות פלטפורמה ייחודית זו.

Truckiez היא הדרך הקלה והחסכונית ביותר להזמין כיום משאיות באוסטרליה. בזכות הניסיון, המקצוענות והבקיאות, ספקי Truckiez מציעים תעריפים תחרותיים ואטרקטיביים בשוק האוסטרלי.

תהליך העבודה בפרויקט:

אפיון

אפיון פונקציונלי מפורט לאפליקציה ולמערכת האדמין המנהלת את תוכן האפליקציה

עיצוב

בניית UI/UX, חוויית המשתמש ועיצוב כל מסכי האפליקציה

תכנות

תכנות האפליקציה Android + IOS. בניית ממשקי API, תשלומים בכרטיס אשראי וחיבורים לצד ג'

בדיקות

ביצוע בדיקות QA

"את הפלטפורמה שלנו פיתחו עבורנו חברת שטיבל קום בניהולם של מני ודני השירות שקיבלנו היה מעל ומעבר, האפליקציה מדהימה, אין לי ספק שנעבוד איתם שוב בהמשך, תענוג גדול."
רונן חזן
מנכ"ל אפליקציית TRUCKIEZ

שאלה? כתבו לנו!

פיתוח אפליקציה עושים עם החברה הוותיקה ביותר בשוק.

שאלות נפוצות:

כי אנחנו החברה הוותיקה ביותר בשוק פיתוח אפליקציות בישראל. למעשה, אנחנו והאייפון פרצנו יחדיו לשוק, אי שם בשנת 2007. מאז אנחנו והוא בקשר מצוין, לצד קשרים נוספים שפיתחנו, למשל עם מר אנדרואיד.

כמה עולה בית? זו בערך התשובה 🙂 אבל באופן כללי בניית אפליקציה יכולה להתחיל מ-50,000 ש"ח. הגבול העליון תלוי במורכבות הפיתוח.

מצוין, זה אומר שאתם נמצאים כבר עמוק בעניין, ואפשר להניע את תהליך הפיתוח מהר מאוד. צרו איתנו קשר ונקבע פגישה.

בניית אפליקציה ממוצעת נעה בין 3 ל-6 חודשים, תלוי כמובן במורכבות האפליקציה.

פשוט מאוד, השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואנחנו כבר נעזור לכם עם הצעד הראשון.