בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

המדריך המלא לקידום אפליקציות

יזמים, בעלי עסקים וכמובן חברות וארגונים שונים כבר מבינים את החשיבות של פיתוח אפליקציה. האפליקציה נחשבת לכלי נוח ונגיש עבור קהל הלקוחות שלכם, מאחר והיא מאפשרת לקבל את כל המידע הרלוונטי ישירות למכשיר הנייד.
המדריך המלא לקידום אפליקציות

מעבר לכך, ניתן להשתמש באפליקציה על מנת לרכוש בקלות ובמהירות של השירות והמוצרים השונים, לכן מדובר על דרך נפלאה לשפר את רמת המכירות.

עם זאת, יש לזכור כי ללא קידום אפליקציות מקצועי ואיכותי, האפליקציה עלולה להיכשל.

לכן על מנת לשפר את סיכויי ההצלחה של האפליקציה שלכם, יש צורך להקפיד לא רק על האיכות ונוחות השימוש בה, אלא גם על הקידום שלה בקרב הגולשים.

המדריך המלא לקידום אפליקציות – נעים להכיר!

כל מי שסיים לפתח את האפליקציה שלו יודע כי השלב הבא הוא להעלות אותה לחנויות האפליקציה. אך על מנת למנוע מצב שבו אף אחד לא מוריד את האפליקציה, למרות כל העבודה הקשה שהשקעתם בה, יש צורך להשקיע בקידום שלה.

המטרה היא לחשוף את האפליקציה לקהל יעד פוטנציאלי גדול ככל האפשר, במטרה להעלות את המודעות ליתרונות הרבים שלה ולעודד את הורדת האפליקציה.

היום ניתן למצוא כמות אדירה של אפליקציות בחנויות האפליקציה השונות, לכן יש צורך להבליט את האפליקציה שלכם על פני המתחרים.

מומלץ להשקיע הן בקידום אורגני והן בקידום ממומן, במטרה לעודד את קהל היעד להוריד ולהתחיל להשתמש באפליקציה.

המטרה היא כמובן ליצור קמפיינים ממירים, שנועדו להביא אליכם לידים חמים, שיתרמו להגדלת ההכנסות.

קידום אפליקציות – טיפים ששווה להכיר

קידום ASO הינו קידום המתמקד בביצוע פעולות אופטימיזציה לאפליקציה בחנויות האפליקציה, במטרה לשפר את כמות ההורדות האורגניות שלה.

קידום מסוג זה יגרום לאפליקציה שלכם להופיע בחיפוש של קהל יעד גדול יותר ואף לשפר את המיקום שלה בתוך תוצאות החיפוש.

מדובר על דרך יעילה במיוחד לקידום האפליקציה, מאחר והיא נחשבת לאמינה יותר בקרב קהל הלקוחות, לעומת הקידום הממומן. מומלץ כמובן לפעול בשתי הגזרות, במטרה להגדיל את החשיפה.

מנוע החיפוש של חנות האפליקציות של גוגל נועד להציע לגולשים את התוצאות האיכותיות ביותר, לכן באמצעות אופטימיזציה תוכלו לדחוף את האפליקציה שלכם במעלה תוצאות החיפוש.

יש להקפיד על מילות מפתח רלוונטיות שיופיעו בכותרות של תיאור האפליקציה, להתמקד בביטויי זנב – ארוך, להקפיד על קידום מקומי ובטירגוט לפי שפות.

מנוע החיפוש של אפל עובד בצורה דומה, לכן הקידום יהיה דומה.

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לסייע לכם בתחום של פיתוח וקידום אפליקציות. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט עשרים שנה בתחום ונשמח לספק לכם את השירות המקצועי והאמין ביותר בתחום.

אנו מקפידים על סביבות הפיתוח המתקדמות ביותר ועל השפות המובילות בתחום. אצלנו תקבלו שירות אישי וליווי צמוד לכל אורך התהליך. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר!

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלה?
כתבו לנו!