בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

מהם הדגשים בבניית אפליקציה למכשיר אנדרואיד?

היום ניתן למצוא יותר ויותר עסקים, חברות וארגונים שמשקיעים באפליקציות. רוב האנשים יעדיפו לצרוך את התוכן שלהם ישירות מהאפליקציה, מאחר והיא נחשבת לאופציה הנגישה והיעילה ביותר.
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

כמו כן, זוהי דרך נוחה לבצע קניות אונליין, מאחר והאפליקציה כבר מכירה את ההעדפות של הגולשים ומקלה על תהליך הרכישה. כמו כן, תוכלו להבטיח כי האפליקציה תשלח תזכורות שונות ותספק הטבות ייחודיות, דבר שיגביר את השימוש באפליקציה ויאפשר לכם לקדם את העסק שלכם בצורה היעילה ביותר. כמו כן, זוהי דרך מעולה להגדיל את החשיפה לבית העסק וכמובן לחזק את המיתוג שלו. אך חשוב לזכור כי תוכלו לבחור בין פיתוח אפליקציה למכשיר אנדרואיד  לבין מכשירי אפל, דבר שמהווה התלבטות עבור לא מעט יזמים ועסקים שונים. עם זאת, רוב האנשים בארץ מחזיקים במכשירי אנדרואיד, לכן מדובר על ההחלטה הנבונה והמושכלת יותר. חשוב כמובן לבנות אפליקציה מקצועית ואיכותית, שתספק את כל הצרכים של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

בניית אפליקציה למכשיר אנדרואיד – דגשים שאסור לוותר עליהם

אחד הדגשים החשובים ביותר הוא הצורך להגדיר מראש את התקציב העומד לרשותכם. יש לזכור כי אין מדובר כאן על מחיר קבוע, לכן מומלץ להגדיר תקציב לכל תהליך הפיתוח. המחיר תלוי כמובן במגוון רחב של גורמים שונים, החל מרמת המורכבות של האפליקציה ועד למידת ההשקעה בעיצוב שלה. לכן כדאי להגדיר תקציב ברור, במטרה להימנע מהוצאות גבוהות מידי. בשלב הבא, כדאי שתגדירו את קהל היעד לאפליקציה שלכם, כחלק משלב האפיון הראשוני. האפליקציה חייבת להתאים לקהל היעד הנבחר הן מבחינת העיצוב שלה והן מבחינת השפה והמסרים השונים שהיא מעבירה. נקודה חשובה נוספת היא הצורך בהסכם סודיות מול החברה המפתחת, על מנת לשמור על דיסקרטיות ולהימנע מזליגת מידע לא רצויה. יש לזכור כי אנו חיים בעולם תחרותי במיוחד, לכן במידה ומדובר על רעיון חדשני, כדאי שתשמרו אותו בסוד עד להשקת האפליקציה.

מה חשוב לדעת לגבי בניית אפליקציה למכשיר אנדרואיד?

אפליקציה למכשיר אנדרואיד חייבת להיות מאופיינת במעטפת עיצובית ברמה הגבוהה ביותר, מאחר ואף אחד לא ירצה להשתמש באפליקציה חובבנית, המכילה עיצוב ברמה נחותה. אריזה גרפית מתאימה יכולה להוות את ההבדל בין אפליקציה מצליחה לבין אפליקציה כושלת, לכן חשוב לתת את הדעת לפרטים הקטנים ביותר. מעבר לכך, יש לוודא כי האפליקציה תעבוד בצורה חלקה, מאחר ואף משתמש לא יהיה מספיק סבלני להתמודד עם אפליקציה שנתקעת או נטענת לאט מידי. 

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לספק לכם שירותי בניית אפליקציה למכשיר אנדרואיד. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שני עשורים בתחום ונשמח לתרום לכם מהידע הרב שצברנו לאורך השנים. אנו עובדים עם יזמים פרטיים וארגונים מובילים במשק הישראלי ונשמח לספק לכם יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלה?
כתבו לנו!