פיתוח אפלקציה:

אלקטרה PRO – אפליקציה למקצוענים

האפליקציה מיועדת לאנשי מקצוע בתחום המיזוג, ונותנת לכם את כל הכלים שאתם צריכים בשביל להיות מנצחים אמיתיים, החל מזיהוי תקלות באמצעות QR, ועד הזמנת חלפים לשטח.

באמצעות האפליקציה ניתן לאתר חלקי חילוף, לפתוח קריאת שירות, ליצור קשר עם מוקד אלקטרה להתעדכן בחדשות ובאירועים ולרשום אחריות למזגן חדש.

אפליקציית אלקטרה פרו החדשה משמשת כארגז כלים למתקינים ולאנשי המיזוג, באפליקציה ניתן דגש רב לחוויית משתמש גבוהה, על מנת לספק למתקין את האפשרות המהירה ביותר למצוא את התקלה במזגן, הדרכים לתקן את התקלה, ובמידת הצורך להזמין חלפים או מזגן חדש במהירות וביעילות, ללא צורך בהמתנה טלפונית למענה של שירות לקוחות.

בפיתוח האפליקציה של אלקטרה פרו הושקעו משאבים רבים וצוות נרחב שעבד על הפרויקט החל משלב האפיון, הגדרה נכונה של צרכי המתקינים, עיצוב עדכני, ותכנות היברידי לאנדרואיד ואייפון. האפליקציה כוללת אפשרות תשלום של הטכנאי באמצעות חיוב האובליגו, או תשלום ישירות עם כרטיס אשראי.

בבניית האפליקציה ניתנה התייחסות לחשיבות של הפעלת אחריות למזגן בבית הלקוח, ואם ישנם כמה מזגנים ניתן להכניס מספר טלפון ולקבל את כל המזגנים המותקנים באותה כתובת בלחיצת כפתור.

בנוסף, באלקטרה לא שכחו לפנק את המתקין עם אפשרות לצבירת נקודות בכל הפעלת אחריות, נקודות אלו ניתנות למימוש בתוך האפליקציה על ידי רכישת מתנות מבית BUYME.

בסרטון הבא אתם יכולים להתרשם מהאפליקציה המרשימה של אלקטרה.

זה מה שעשינו בפרויקט הזה:

איפיון

איפיון פונקציונלי מפורט לאפליקציה ולמערכת האדמין המנהלת את כל התוכן של האפליקציה

עיצוב

בניית UI/UX, חוויית המשתמש, ועיצוב כל מסכי האפליקציה.

תכנות

תכנות האפליקציה Android + IOS בטכנולוגיית Flutter, בניית ממשקי API וחיבורים לצד ג'

בדיקות

ביצוע בדיקות QA

"גאה להשיק את אפליקציית אלקטרה PRO, האפליקציה המתקדמת ביותר למתקיני מזגנים עם עולם תוכן מקצועי ועשיר. זה הזמן לומר תודה לשותפים שלי מחברת שטיבל קום שעשו עבודה מעולה"
מיכל מערבי
מנהלת מערכות מידע

שאלה? כתבו לנו!

פיתוח אפליקציה עושים עם החברה הוותיקה ביותר בשוק.

שאלות נפוצות:

כי אנחנו החברה הוותיקה ביותר בשוק פיתוח אפליקציות בישראל, ומרגע כניסת האייפון בשנת 2007 לשוק אנחנו כבר שם.

כמה עולה בית? זו בערך התשובה :) אבל באופן כללי בניית אפליקציה יכולה להתחיל מ 50,000 ש"ח, הגבול העליון תלוי במורכבות הפיתוח.

מצויין, זה אומר שאתם נמצאים כבר עמוק בתהליך, ואפשר להניע את תהליך הפיתוח מהר מאוד, צרו איתנו קשר ונקבע פגישה.

בניית אפליקציה ממוצעת נע בין 3 ל 6 חודשים, תלוי כמובן במורכבות האפליקציה.

מלאו את הטופס הבא ונעזור לכם בצעד הראשון.

שאלה מצוינת, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא