פיתוח אפלקציה:

רדיו 90FM

רדיו 90FM - אפליקציה ייעודית עבור מאזיני הרדיו

מה אתם הכי אוהבים ברדיו? מוסיקה מעולה? תוכניות בידור? אקטואליה? חדשות? ספורט? את הכל תמצאו באפליקציית רדיו 90FM התחנה האזורית המואזנת ביותר באזור השרון!

האפליקציה מאפשרת למאזיני הרדיו ליהנות ממגוון רחב מאוד של תכניות לצד האזנה לשידור החי 24 שעות, ליהנות מעדכונים שוטפים ועוד. לוח השידורים של הרדיו מגוון מאוד ופונה לקהל רחב ביותר ואת תוכניות הרדיו מגישים מיטב השדרנים בישראל.

האפליקציה נבנתה בשפה עיצובית ייחודית לאחר תהליך איפיון אפליקציות, ומותאמת לשפה המיתוגית של תחנת הרדיו ונבנתה למשתמשי אנדרואיד ואייפון. לכם נותר רק להוריד את האפליקציה ולהנות…

תהליך העבודה בפרויקט:

איפיון

אפיון פונקציונלי מפורט לאפליקציה ולמערכת האדמין המנהלת את כל התוכן של האפליקציה

עיצוב

בניית UI/UX, חוויית המשתמש, ועיצוב כל מסכי האפליקציה

תכנות

תכנות האפליקציה Android + IOS ,בניית ממשקי API וחיבורים לצד ג'

בדיקות

ביצוע בדיקות QA

" האפליקציה באוויר ואני מקבל תגובות מצוינות! הממשק ידידותי, נוח, ואינטואיטיבי. ברצוני להודות לך על השירות הטוב המיידי והמתחשב שקיבלנו ממך ומכל צוות שטיבל קום, המסע של בניית אפליקציה לרדיו, עניין מורכב בפני עצמו היה מהיר ויעיל, והתוצאה מדברת בפני עצמה."
משה גבאי
מנכ"ל רדיו 90

שאלה? כתבו לנו!

פיתוח אפליקציה עושים עם החברה הוותיקה ביותר בשוק.

שאלות נפוצות:

כי אנחנו החברה הוותיקה ביותר בשוק פיתוח אפליקציות בישראל. למעשה, אנחנו והאייפון פרצנו יחדיו לשוק, אי שם בשנת 2007. מאז אנחנו והוא בקשר מצוין, לצד קשרים נוספים שפיתחנו, למשל עם מר אנדרואיד.

כמה עולה בית? זו בערך התשובה 🙂 אבל באופן כללי בניית אפליקציה יכולה להתחיל מ-50,000 ש"ח. הגבול העליון תלוי במורכבות הפיתוח.

מצוין, זה אומר שאתם נמצאים כבר עמוק בעניין, ואפשר להניע את תהליך הפיתוח מהר מאוד. צרו איתנו קשר ונקבע פגישה.

בניית אפליקציה ממוצעת נעה בין 3 ל-6 חודשים, תלוי כמובן במורכבות האפליקציה.

פשוט מאוד, השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואנחנו כבר נעזור לכם עם הצעד הראשון.