בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

בניית MVP

על בניית MVP כבר שמעתם? מדובר למעשה על פיתוח אפליקציות באמצעות פיתוחים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים, הדורשים פחות זמן ועולים פחות כסף. שווה, לא?
בניית MVP ויתרונותיה - מהי בכלל אפליקציית MVP?

היום ניתן לשמוע יותר ויותר יזמים, חברות ובעלי עסקים, המתעניינים בתחום של בניית MVP. מדובר למעשה על פיתוח אפליקציות באמצעות פיתוחים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים, הדורשים פחות זמן ועולים פחות כסף. מדובר על השילוב האידיאלי, המאפשר לכל עסק להמשיך לפתח ולקדם את עצמו, מבלי להשקיע בכך יותר מידי זמן, מאמץ או משאבים.

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לספק לכם בניית MVP ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בניסיון של כמעט 20 שנים בתחום ואנו ידועים בפיתוח של אפליקציות איכותיות, יעילות ומקצועיות ביותר. מאחורינו כבר מאות סבבי פיתוח אפליקציות לעסקים, המשמשות חברות וארגונים מובילים. נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם בתחום, במטרה להבטיח לכם את האפליקציה האידיאלית ביותר לצרכים ולרצונות שלכם.

בניית MVP – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, חשוב להבין כי כאשר מדובר על פיתוח אפליקציית MVP, יש צורך להבין את המטרה הראשונית של האפליקציה ולאפיין אותה, בהתאם לקהל היעד שלכם. יש להבין כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של אפליקציות שונות, לכן יש צורך להבין תחילה מהי המטרה של האפליקציה שלכם, האם היא נועדה לספק מידע לקהל הלקוחות שלכם, או לחילופין, לעודד קנייה ולשמר לקוחות?

רק לאחר הבנת המטרה של האפליקציה, ניתן לפתח אותה בצורה היעילה והאיכותית ביותר. עם זאת, חשוב לדעת כי לא פעם ישנו רצון להכניס לאפליקציה מגוון עצום של פיצ'רים שונים, שכלל אינם הכרחיים לצורך ההיתכנות העסקית שלה. כאשר מדובר על אפליקציית MVP, מדובר למעשה על- Minimum Viable Product . זהו פיתוח אפליקציית אב טיפוס מצומצמת יחסית, הכוללת פחות השקעה בעיצוב, באפיון ובפיתוח פונקציות ומסכים שונים, שאמורים להופיע באפליקציה הסופית.

המטרה היא לקבל אישור לגבי ההיתכנות העסקית של האפליקציה, לפני שמשקיעים באפליקציה המלאה, הכוללת את חווית המשתמש האידיאלית ביותר.

בניית MVP – דגשים ונקודות שכדאי להכיר

ברוב הפעמים, בניית MVP נועדה לצורך גיוס השקעה כספית, מאחר ולא לכולם יש את ההון הראשוני לצורך השקעה באפליקציה המלאה. באמצעות אפליקציית אב טיפוס ניתן לשפר את הסיכוי לגייס את סכום הכסף הדרוש לכם, לצורך בניית אפליקציה מלאה. המשקיעים הפוטנציאלים אמורים להתרשם מההיתכנות העסקית של אפליקציית האב טיפוס ולהחליט להשקיע באפליקציה הסופית.

כדאי לציין כי אפליקציית MVP מאפשרת לכם לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים, לחסוך בזמן מבוזבז וכמובן לקבל פידבק מקהל המשתמשים, במטרה לתקן ולשפר את כל הליקויים באפליקציה הסופית. מדובר על ההזדמנות שלכם לצאת לדרך ולבחון את הרעיון שלכם, לפני שתשקיעו בו את כל המשאבים, הזמן והאנרגיה שלכם.

אולי יעניין אתכם גם: כמה עולה אפליקציה?

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לספק לכם שירות של בניית MVP. אנו מחזיקים בניסיון של כמעט שני עשורים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם בנושא. תוכלו לעיין באפליקציות הקודמות שפיתחנו ולבחון את רמת ההצלחה שלהן. למידע נוסף, צרו קשר.

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
שקופית קודמת
שקופית הבאה

שאלה?
כתבו לנו!