בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

זה כבר לא סוד: בשנת 2021 יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש את פריט הלבוש החדש, את הגאדג'ט הנחשק או את הקישוטים ליום הולדת - באינטרנט.
לשאול כמה עולה אפליקציה זה כמו לשאול כמה עולה בית 🙂 שאלה שאנו פוגשים כל יום והתשובה מורכבת מהרבה פרמטרים משתנים המשפיעים על עלות הפיתוח.
כל אפליקציה, בטרם תושק ותעלה לחנות האפליקציות, עוברת תהליך המכונה בדיקת QA לאפליקציה. בדיקה זו מורכבת מסדרה של מבדקי איכות המתייחסים לפרמטרים רבים.
בשעה טובה יש לכם אפליקציה שמככבת בחנויות האפליקציות, אתם יכולים לשבת רגל על רגל ולספור הורדות? אז זהו, שלא. הצלחה צריך לשמר!
בעוד המשתמשים יכירו היטב את האפליקציה שלכם, אתם לא תוכלו להכיר כל אחד ואחד מהם. בדיוק בגלל קיימים כלים המבצעים אנליטקה לאפליקציות.
מהו האינטרנט של הדברים או בקיצור IOT וכיצד הוא משפיע על פיתוח אפליקציות? כל מה שרציתם לדעת על האינטראקציה בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיסי.
אם אתם חושבים שבניית אפליקציה לקידום העסק שלכם שייכת רק לחברות הגדולות בשוק, אתם טועים! פיתוח אפליקציות לעסקים מתאים לכל סדר גודל של עסק / חברה.
למרות שקידום אפליקציות (Appstore Optimization או ASO בקיצור) הוא תחום חדש יחסית, מבחינות מסוימות הוא דומה לתחום של קידום אתרים אורגני קלאסי.
ישנן אפליקציות שזוכות בחיבת הקהל, בעוד אחרות שלא מצליחות לשרוד במבחן הזמן. איך בונים אפליקציה שתביא לכם תנועה? נוסחת קסם אין, אבל טיפים לדרך בהחלט יש!
האם יש יתרון לעבוד עם פרילנס על פני חברה מוכרת? שאלה שאנו נתקלים בה הרבה וההחלטה שלכם תשפיע על כל התהליך. אז מה אתם צריכים לדעת לפני קבלת החלטה?
ארגונים גדולים כוללים מאות ולפעמים אלפי עובדים שונים. תפקידו של הפורטל הארגוני הוא לשפר ולהנגיש את התקשורת בתוך הארגון בין צוות העובדים לצוות הניהולי.