בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

מנהלי שיווק, מערכות מידע ויזמים המעוניינים לפתח אפליקציה נתקלים הרבה פעמים בשאלה: איך בוחרים חברה ספציפית מתוך ההיצע בשוק? יש לנו מספר טיפים עבורכם.
המומחים של שטיבל כאן כדי להציג בפניכם את היתרונות של אפליקציית PWA ולקבל את כל הכלים שיעזרו לכם בהחלטה האם היא מתאימה לעסק שלכם.
עבור עסקים קטנים פיתוח אפליקציות מובייל מאפס עשויה להיות מורכבת, מתישה ויקרה. פתרון חדש ומהפכני עשוי לפתור את כל הבעיות הללו: אפליקציית מעטפת.
זה כבר לא סוד: בשנת 2021 יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש את פריט הלבוש החדש, את הגאדג'ט הנחשק או את הקישוטים ליום הולדת - באינטרנט.
לשאול כמה עולה אפליקציה זה כמו לשאול כמה עולה בית 🙂 שאלה שאנו פוגשים כל יום והתשובה מורכבת מהרבה פרמטרים משתנים המשפיעים על עלות הפיתוח.
כל אפליקציה, בטרם תושק ותעלה לחנות האפליקציות, עוברת תהליך המכונה בדיקת QA לאפליקציה. בדיקה זו מורכבת מסדרה של מבדקי איכות המתייחסים לפרמטרים רבים.
בשעה טובה יש לכם אפליקציה שמככבת בחנויות האפליקציות, אתם יכולים לשבת רגל על רגל ולספור הורדות? אז זהו, שלא. הצלחה צריך לשמר!
בעוד המשתמשים יכירו היטב את האפליקציה שלכם, אתם לא תוכלו להכיר כל אחד ואחד מהם. בדיוק בגלל קיימים כלים המבצעים אנליטקה לאפליקציות.
מהו האינטרנט של הדברים או בקיצור IOT וכיצד הוא משפיע על פיתוח אפליקציות? כל מה שרציתם לדעת על האינטראקציה בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיסי.
אם אתם חושבים שבניית אפליקציה לקידום העסק שלכם שייכת רק לחברות הגדולות בשוק, אתם טועים! פיתוח אפליקציות לעסקים מתאים לכל סדר גודל של עסק / חברה.