פיתוח אפלקציה:

קניון מול הים – אילת

אפליקציית קניון מול הים באילת מאפשרת לכם להיות מעודכנים לפני כולם במבצעים המיוחדים של הקניון, לכן בשביל שתיהנו בחופשה הבאה שלכם באילת כמו שצריך כדאי שכבר עכשיו תורידו את האפליקציה ותיהנו ממבצעים שווים במיוחד.

כל מבצעי קניון מול הים במקום אחד, תורידו ותיהנו !

קניון מול הים באילת משמש כאחד ממוקדי הבילו המועדפים על תיירים המגיעים לאילת במשך כל השנה כולה. מטרת האפליקציה היא לתת לכל תייר שמגיע לעיר את כל המידע שצריך על מגוון אפשרויות הבילוי הקיימות בקניון מול הים.

לצורך כך ביצענו תהליך אפיון מלא על צרכי קהל היעד והעדפותיהם – האתגר היה גדול מאוד היות וקהל היעד של הקניון מאוד מגוון, החל מצעירים מאוד וילדים ועד מבוגרים הנהנים לעבור בחנויות הקניון ולרכוש מוצרים במבצעים שווים במיוחד. וכך זה בא לידי ביטוי גם בעיצוב האפליקציה תוך שימוש בצבעים נכונים התואמים את צבעי המותג.

בנוסף לאפליקציה שילבנו מיניסייט המציג אפשרות להוריד את האפליקציה וגם את כל המבצעים העדכניים מתוך האפליקציה עבור אלו שלא הורידו אותה עדיין. לאפליקציה קיימות כבר עשרות אלפי הורדות! כדאי גם לכם להתחיל את החופשה שלכם איתה.

בצד שמאל יש לכם את הלינק להורדה…

תהליך העבודה בפרויקט:

איפיון

אפיון פונקציונלי מפורט לאפליקציה ולמערכת האדמין המנהלת את כל התוכן של האפליקציה

עיצוב

בניית UI/UX, חוויית המשתמש, ועיצוב כל מסכי האפליקציה

תכנות

תכנות האפליקציה Android + IOS, בניית ממשקי API וחיבורים לצד ג'

בדיקות

ביצוע בדיקות QA

"פגשתי צוות חשיבה ופיתוח מסוגלים ליישם כל רעיון . שטיבל בשבילי מייצגים את הערכים למקצוענות אמינות ונאמנות ללקוח . במילה אחת מקצוענים !!!"
חן לבון
סמנכ"ל שיווק

שאלה? כתבו לנו!

פיתוח אפליקציה עושים עם החברה הוותיקה ביותר בשוק.

שאלות נפוצות:

כי אנחנו החברה הוותיקה ביותר בשוק פיתוח אפליקציות בישראל. למעשה, אנחנו והאייפון פרצנו יחדיו לשוק, אי שם בשנת 2007. מאז אנחנו והוא בקשר מצוין, לצד קשרים נוספים שפיתחנו, למשל עם מר אנדרואיד.

כמה עולה בית? זו בערך התשובה 🙂 אבל באופן כללי בניית אפליקציה יכולה להתחיל מ-50,000 ש"ח. הגבול העליון תלוי במורכבות הפיתוח.

מצוין, זה אומר שאתם נמצאים כבר עמוק בעניין, ואפשר להניע את תהליך הפיתוח מהר מאוד. צרו איתנו קשר ונקבע פגישה.

בניית אפליקציה ממוצעת נעה בין 3 ל-6 חודשים, תלוי כמובן במורכבות האפליקציה.

פשוט מאוד, השאירו פרטים בטופס יצירת קשר, ואנחנו כבר נעזור לכם עם הצעד הראשון.