בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

חברה לפיתוח אפליקציות

מומחי שטיבל קום, חברה לפיתוח אפליקציות המובילה בישראל, נותנים לכם את הכללים החשובים ביותר להצלחת האפליקציה שלכם. מאמר חובה!

מומחי שטיבל קום, חברה לפיתוח אפליקציות המובילה בישראל, נותנים לכם את הכללים החשובים ביותר להצלחת האפליקציה שלכם.

שטיבל – חברה לפיתוח אפליקציות?

מנהלי שיווק, מערכות מידע ויזמים, מעוניינים לבנות אפליקציה חדשה טובה יותר מזו שיש להם כיום, או לבנות אפליקציה חדשה כי זה יכול להגדיל את המכירות בחברה, להעצים את חשיפת המותג, לייעל תהליכים בתוך החברה, ואפליקציה מקצועית וטובה יכולה להביא לרווחים משמעותיים של הרב מאוד כסף עבור החברה, וכאן נתקלים הרבה מאוד פעמים בשאלה הבאה: איך אני מוצא חברה לפיתוח אפליקציות? 

מספר פרמטרים חשובים להצלחה

בשביל לענות על השאלה הזו, חשוב לשים לב למספר פרמטרים חשובים קריטיים להצלחה של פיתוח אפליקציה ולא משנה מה היא יודעת לעשות, לנהל מועדון לקוחות של החברה, מכירת מוצרים עם סליקת אשראי, או חיבור בלוטות' תוך שימוש בטכנולוגיית IOT:

חוק ראשון – אחריות מלאה על התהליך

לאור הניסיון הגדול מאוד שצברנו בפיתוח תוכנה משנת 2004, עוד לפני שהמציאו את האייפון, שמנו לב שהדבר החשוב ביותר בפרויקטים כמו פיתוח אפליקציות הוא שקודם כל יהיה לך "אבא ואימא" לפרויקט, ושיקחו אחריות מלאה לתהליך מקצה לקצה, היות ומדובר בפרויקט מורכב וארוך אתם צריכים חברה לפיתוח אפליקציות שתקים צוות ייעודי ותצעד איתכם דרך ארוכה יחד, וגם לאחר עליית האפליקציה לאוויר יוכל להמשיך ולתת לכם פיתוחים נוספים, ותמיכה שוטפת בכל אתגר שעולה, אם זה עדכוני גרסאות, עבודה מול החנויות של גוגל ואפל, או חיבור לממשקים חדשים. 

חוק שני – איכות ההתנהלות והידע המקצועי

אחרי שנפגשנו עם החברה והתרשמנו שיש לנו את האנשים הנכונים לסמוך עליהם לטיפול נכון בפרויקט פיתוח האפליקציה שלנו, יש לבחון את איכות ההתנהלות והידע המקצועי הנדרש לפיתוח האפליקציה שלכם, בכל יום יש אלפי אפליקציות שעולות לחנויות של גוגל ואפל, ויש המון הבדלים ברמת הפיתוח בין האפליקציות וזה מתחיל מאפיון האפליקציה, יצירת חוויית משתמש נכונה, ועד לתכנות עצמו. ואנחנו כחברה לפיתוח אפליקציות, מופתעים המון פעמים כאשר מגיעים אלינו לקוחות עם אפליקציה חצי אפויה ברמת הקוד, או מבנה לקוי של תהליך השימוש על ידי משתמש הקצה, וכאשר רוצים לבצע שדרוג אין אפשרות לעשות הרבה חוץ מלתכנת את האפליקציה מחדש. לכן, חשוב מאוד לוודא שעובדים עם טכנולוגיות עדכניות, ומתבצע תיעוד של הקוד ברמת התכנות ברמה פרטנית לכל פעולה באפליקציה. 

חוק שלישי – ריכוז הפעילות מול מנהל פרוייקטים

יש לוודא שאתם מקבלים מנהל פרויקט שאתם עובדים מולו בלבד, והוא מרכז לכם את כל הפעילות של בניית האפליקציה, ואתם לא צריכים להתפזר על פני אנשי מקצוע שונים וכל אחד זורק את האחריות על איש מקצוע אחר, ככה עובדת חברה לפיתוח אפליקציות מקצועית, זה חשוב מאוד היות ופיתוח אפליקציה טובה לא באמת יכול להתבצע כמו שצריך על ידי אדם אחד בלבד מוכשר ככל שיהיה, ונדרשת עבודת צוות של מספר אנשי מקצוע שיודעים לעבוד בתזמון מתאים כמו תזמורת, החל מהמאפיין, המעצבת הגרפית, צוות פיתוח, וצוות בדיקות QA, יש הרבה תהליכים באמצע הדרך שכל התזמורת הזו מתקשרת בינה לבין עצמה, ואת התוצאה של כל שלב בתהליך צריך לשקף אליך הלקוח. 

חוק רביעי – לוחות זמנים

יצאנו לדרך, בשעה טובה אחרי כל המשא ומתן וקביעת לוחות זמנים חתמתם על ההסכם עם החברה לפיתוח אפליקציות והפרויקט החל לנוע, סיימתם אפיון ונמצאים באמצע תהליך עיצוב האפליקציה, פתאום סמנכ"ל השיווק או המכירות מבקש להכניס מודול חדש באפליקציה של הצגת קטלוג מוצרים של החברה ומתן אפשרות לרכוש את המוצרים און ליין באשראי בתוך האפליקציה, רגע יש בעיה, כל המודול הזה לא נמצא בכלל בתוך הדרישות המקוריות של האפליקציה, כעת מנהל הפרויקט צריך לחזור למאפיין ולכתוב את כל הדרישות במדויק איך מתבצע התהליך בתוך האפליקציה, לבדוק עם צוות הפיתוח את היקף הזמן הנדרש לתכנות המודול, ולחזור ללקוח אם הצעה ולשקול האם להכניס את זה לפיתוח מיידי או להשאיר את זה לגרסאות עתידיות של האפליקציה, אם שמתם לב יש כאן תהליך המורכב מעבודת צוות מקצועית, וחברת פיתוח אפליקציות עם ניסיון כמו של שטיבל קום יודעת לטפל בתהליך הזה בצורה מושלמת. 

חוק חמישי – תיק עבודות רציני

ניסיון, חברה לפיתוח אפליקציות רצינית לא תהסס להראות לכם דוגמאות אמיתיות של אפליקציות שפותחו על ידה, תסתכלו תשאלו שאלות ותנסו להבין את התהליך שבוצע באפליקציות שפותחו, היכן היו האתגרים ואיך פתרו אותם, תפעילו את האינטואיציה שלכם ותחושו שאתם מקבלים תשובות כנות ואמיתיות, ואם יש אפליקציות שלא הצליחו תנסו להבין מדוע, הרבה מאוד פיתוח האפליקציה בוצע בצורה מושלמת, אבל כשהגיעו לשיווק האפליקציה נגמר האוויר, או שהיזם לא יודע איך עושים שיווק, ויש המון סיבות היכולות לגרום לאפליקציה לא להצליח, ואם אין לה אלפי הורדות זה לא אומר עדיין שפרויקט הפיתוח לא בוצע כמו שצריך, לנו בחברת שטיבל קום יש ניסיון גדול מאוד בעבודה מול מנהלי/ות שיווק, מנמ"רים, וסטארטאפים ויכולים להראות קבלות של הצלחות בביצוע פרויקטים מורכבים של פיתוח אפליקציות. לכן תפתחו את העיניים, תשאלו, תקשיבו, ואם קיבלתם תשובות טובות, צאו לדרך, בהצלחה.

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
הקודם
הבא

שאלה?
כתבו לנו!