בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, המתעניינים בשירותיו של בית תוכנה לפיתוח אפליקציות. מדובר למעשה על חברה שמתמחה בפיתוח תוכנה, המספקת שירותי בניית ועיצוב אפליקציות.
היום ניתן לשמוע על יותר ויותר יזמים, המתעניינים בתחום של פיתוח אפליקציות. בסופו של דבר, האפליקציות כבשו את העולם, מאחר והן מהוות כלי חשוב וחיוני עבור כל חברה, ארגון ובית עסק.
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של עיצוב אפליקציות, מאחר ומדובר על תחום שרק הולך ומתפתח. הביקוש לאפליקציות נמצא במגמת עליה, מאחר וכל סוג של עסק, חברה או ארגון כבר הפנימו את היתרונות הרבים של האפליקציות.
מסכי האפליקציות בניידים של כולנו גדושים בסמלילים קטנים בכל הצבעים ומכל הסוגים. האם שאלתם את עצמכם פעם מה גורם לכם להוריד אפליקציה כזו ולא אחרת? אם הקדשתם דקות ארוכות של הרהורים בסוגיה ולא מצאתם תשובה, אולי מפתחי האפליקציות שלנו יוכלו לעזור לכם.
יש לכם רעיון או חזון לאפליקציה הגדולה הבאה? בניית אפליקציה היא תהליך הדרגתי שנבנה יחד אתכם וחשוב שתכירו את כל השלבים בדרך להקמת אפליקציה מצליחה.
אולי אתם מאלה שכבר יודעים שמה שהם הכי צריכים בעולם זה פיתוח אפליקציה היברידית, או שאתם דווקא יזמים שלא מוכנים לוותר על אפליקציית NATIVE. מצד שני, ייתכן שברגע זה אתם תוהים אם עברנו לדבר ג'יבריש לא ברור של מתכנתים הזויים עם משקפיים ענקיים. כך או כך, באנו לעשות לכם סדר.
היום כבר ברור לכל חברה, כי ללא אפליקציה מקצועית ומושקעת, לא ניתן להמשיך להתקדם ולהתפתח בתחום ההתמחות שלה. אפליקציה בהתאמה אישית - רק עם המומחים של שטיבל.
על בניית MVP כבר שמעתם? מדובר למעשה על פיתוח אפליקציות באמצעות פיתוחים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים, הדורשים פחות זמן ועולים פחות כסף. שווה, לא?
צמיחה עסקית, זינוק בעסק, פריצה עסקית - הרבה מילים גדולות שמאחוריהן אין כלום אם אין לך תוכנה לניהול לקוחות מקצועית המלווה את הלקוחות שלך בכל שלב.
מנהלי שיווק, מערכות מידע ויזמים המעוניינים לפתח אפליקציה נתקלים הרבה פעמים בשאלה: איך בוחרים חברה ספציפית מתוך ההיצע בשוק? יש לנו מספר טיפים עבורכם.
המומחים של שטיבל כאן כדי להציג בפניכם את היתרונות של אפליקציית PWA ולקבל את כל הכלים שיעזרו לכם בהחלטה האם היא מתאימה לעסק שלכם.
עבור עסקים קטנים פיתוח אפליקציות מובייל מאפס עשויה להיות מורכבת, מתישה ויקרה. פתרון חדש ומהפכני עשוי לפתור את כל הבעיות הללו: אפליקציית מעטפת.