בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

מי לא היה רוצה לבנות אפליקציה מוצלחת ויעילה, שתשקף את הרעיון המהפכני שלו? לכולנו יש לפעמים רעיונות מעניינים לגבי אפליקציות אפשריות, שיוכלו להפוך להצלחה מסחררת.
אין ספק כי היום ניתן למצוא לא מעט אפליקציות מובייל, מאחר ומדובר על תחום שרק הולך ותופס תאוצה. רוב החברות והארגונים כבר מבינים את היתרונות העצומים של התחום, דבר שמוביל לפיתוח של אפליקציות חדשות על בסיס קבוע.
בשנים האחרונות ניתן למצוא בשוק יותר ויותר חברות המתמחות בפיתוח תוכנה, מאחר ועולם ההייטק רק הולך ומשתכלל עם השנים. חברה לפיתוח תוכנה יכולה להציע מגוון רחב של שירותים שונים, הן לקהל המקומי והן לחברות וארגונים בחו"ל.
היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, המתעניינים בשירותיו של בית תוכנה לפיתוח אפליקציות. מדובר למעשה על חברה שמתמחה בפיתוח תוכנה, המספקת שירותי בניית ועיצוב אפליקציות.
היום ניתן לשמוע על יותר ויותר יזמים, המתעניינים בתחום של פיתוח אפליקציות. בסופו של דבר, האפליקציות כבשו את העולם, מאחר והן מהוות כלי חשוב וחיוני עבור כל חברה, ארגון ובית עסק.
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של עיצוב אפליקציות, מאחר ומדובר על תחום שרק הולך ומתפתח. הביקוש לאפליקציות נמצא במגמת עליה, מאחר וכל סוג של עסק, חברה או ארגון כבר הפנימו את היתרונות הרבים של האפליקציות.
מסכי האפליקציות בניידים של כולנו גדושים בסמלילים קטנים בכל הצבעים ומכל הסוגים. האם שאלתם את עצמכם פעם מה גורם לכם להוריד אפליקציה כזו ולא אחרת? אם הקדשתם דקות ארוכות של הרהורים בסוגיה ולא מצאתם תשובה, אולי מפתחי האפליקציות שלנו יוכלו לעזור לכם.
יש לכם רעיון או חזון לאפליקציה הגדולה הבאה? בניית אפליקציה היא תהליך הדרגתי שנבנה יחד אתכם וחשוב שתכירו את כל השלבים בדרך להקמת אפליקציה מצליחה.
אולי אתם מאלה שכבר יודעים שמה שהם הכי צריכים בעולם זה פיתוח אפליקציה היברידית, או שאתם דווקא יזמים שלא מוכנים לוותר על אפליקציית NATIVE. מצד שני, ייתכן שברגע זה אתם תוהים אם עברנו לדבר ג'יבריש לא ברור של מתכנתים הזויים עם משקפיים ענקיים. כך או כך, באנו לעשות לכם סדר.
היום כבר ברור לכל חברה, כי ללא אפליקציה מקצועית ומושקעת, לא ניתן להמשיך להתקדם ולהתפתח בתחום ההתמחות שלה. אפליקציה בהתאמה אישית - רק עם המומחים של שטיבל.
על בניית MVP כבר שמעתם? מדובר למעשה על פיתוח אפליקציות באמצעות פיתוחים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים, הדורשים פחות זמן ועולים פחות כסף. שווה, לא?
צמיחה עסקית, זינוק בעסק, פריצה עסקית - הרבה מילים גדולות שמאחוריהן אין כלום אם אין לך תוכנה לניהול לקוחות מקצועית המלווה את הלקוחות שלך בכל שלב.