בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

איך לבחור מפתח אפליקציות?

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר יזמים, המתעניינים בתחום של פיתוח אפליקציות. בסופו של דבר, האפליקציות כבשו את העולם, מאחר והן מהוות כלי חשוב וחיוני עבור כל חברה, ארגון ובית עסק.
איך לבחור מפתח אפליקציות?

רוב האנשים בוחרים היום לבצע את הקניות שלהם דרך אפליקציה ייעודית, בין אם מדובר על רכישה של בגדים, נעליים, מזון או צעצועים. השימוש באפליקציה נוח וזמין, הוא תורם המון לשיפור קידום המכירות של העסק ולתהליך המיתוג שלו. כמו כן, האפליקציות יכולות לשמש למטרות חינוכיות, לימודיות או אקדמיות, לכן מדובר ללא ספק על עולם עצום של אפשרויות בלתי מוגבלות. 

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לספק לכם שירותי פיתוח אפליקציות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום ומחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שני עשורים. נשמח לספק לכם את שירותיו של מפתח אפליקציות מיומן ומנוסה, העובד באופן קבוע עם יזמים וארגונים שונים ומכיר לעומק את כל הניואנסים השונים.

טיפים לבחירת מפתח אפליקציות

אחד הטיפים החשובים ביותר, הוא לבחור מפתח אפליקציות מנוסה ומקצועי, המכיר את העבודה ויודע בדיוק כיצד לעבוד עם סטארטאפים ויזמים. יש לזכור כי היום כל אחד יכול לעשות קורס אונליין ולקרוא לעצמו מפתח אפליקציות. לכן חשוב לא למהר לפנות אל מפתח אפליקציות המציע את שירותיו במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק, מאחר ולרוב מדובר על מפתחים מתחילים, שאינם מכירים את התחום לעומק ועלולים לבצע טעויות חמורות. ההמלצה הכללית היא לעבוד עם מפתחים מוכרים וידועים, שמכירים את כל הדקויות ויכולים להבטיח לכם שקט נפשי לכל אורך תהליך הפיתוח. מדובר על מפתחים שמכירים את שפות התכנות הרלוונטיות ויודעים בדיוק כיצד לעבוד בצוות. יש לזכור כי ישנם מפתחים מעולים, המכירים את הפן הטכני של עולם פיתוח האפליקציה ומסוגלים לפתח אפליקציה מדהימה מבחינה טכנית, אך לא תמיד הם יבינו לעומק את מטרות החברה, דבר שיגרום לחוסר סנכרון ולמוצר בינוני. לכן יש לוודא כי מדובר על מפתח אפליקציות בעל יחסי אנוש טובים ויכולות תקשורת מעולות, על מנת להבטיח לעצמכם את המוצר האידיאלי ביותר עבורכם.

מפתח אפליקציות – כיצד לבחור נכון?

מפתח אפליקציות איכותי ומנוסה יקפיד לעמוד בזמנים ולהתחשב במטרות, ביעדים ובתקציב של הארגון או היזם. מדובר על איש מקצוע, המסוגל לעבוד בצוות ולפתח את האפליקציות בהתאם לצרכים שלכם. כמו כן, יש לוודא כי הוא שולט במספר שפות תכנות מתקדמות ומסוגל לפתח אפליקציות שיתאימו לכל סוגי הסמארטפונים. מעבר לכך, יש לוודא כי יש לכם כימיה טובה עם המפתח וכי הוא מחויב למטרות האישיות שלכם. 

אנו בחברת שטיבל קום נשמח לספק לכם מפתח אפליקציות ברמה הגבוהה ביותר, הבקיא בפיתוח ובמגמות טכנולוגיות מתקדמות ובתהליכי פיתוח עסקי והבנת הצרכים הייחודיים שלכם. אנו מנוסים בעבודה עם סטארטאפים ויזמים ונשמח לסייע לכם בפיתוח האפליקציה שלכם. צרו קשר!

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
הקודם
הבא

שאלה?
כתבו לנו!