תמיכה טכנית מקצועית כדי שיהייה לכם שקט נפשי

בשעה טובה סיימתם את פיתוח האפליקציה שלכם! האפליקציה באוויר, יש הורדות לאפליקציה, והעסק מתחיל לנוע קדימה. להלן דוגמאות מהשטח המצריכות המשך ליווי של צוות פיתוח ותמיכה באפליקציה.

דוגמא א': 

בדרך כלל בנקודה הזו עולות המון בקשות מהשטח לביצוע שינויים ותוספות, או שמתברר שבטלפונים עם גרסת אנדרואיד מסוימת חלק מהפונקציונליות של האפליקציה לא מתפקדת טוב וצריך לבצע שינויים והתאמות לתמיכה בגרסה המתאימה.

דוגמא ב': 

נפוץ מאוד שחברות גוגל ואפל שכידוע מנהלות את העולם עושות כל הזמן שינויים בחוקים איך אפליקציה צריכה להיות בנויה, וכל אפליקציה צריכה להיות מעודכנת כל הזמן לדרישות החברות הללו, אחרת היא בסכנת מחיקה מהחנויות.

בשני הדוגמאות הנ"ל צריך צוות תמיכה טכני מקצועי, המורכב ממתכנתים שידעו לבצע כל שינוי והתאמה באפליקציה, בהתאם לדרישות השוק או לדרישות גוגל ואפל.

זו הסיבה שאנחנו בחברת שטיבל קום מספקים שירותי תמיכה לאפליקציות שפיתחנו גם לאחר סיום הפיתוח, על מנת להבטיח רצף פעולי תקין של האפליקציה, ולא להשאיר את האפליקציה באוויר ללא אחריות.

מתן שירותי תמיכה טכנית לאפליקציה מתבצע בשעות העבודה הרגילות, ובמקרי חירום ניתנת תמיכה טכנית גם מעבר לכך.

התמיכה ניתנת בטלפון, ווצאפ, אימייל, במשך כל ימי השבוע חוץ משבת זו ההזדמנות שלנו לאסוף כוחות לשבוע חדש :).

אם יש לכם אפליקציה קיימת, ונדרש לבצע בה שינויים או התאמות לדרישות של גוגל ואפל, דברו איתנו אולי נוכל לעזור לכם למרות שלא כתבנו את הקוד האפליקציה.

הבית שלך לפיתוח האפלקציה
נמצא במרחק של כפתור אחד בלבד