שירותים

פיתוח
אפליקציות

אנו מתמחים בפיתוח אפליקציות מדהימות. יזמים עם רעיונות מדהימים, בעלי עסקים המעוניינים להעשיר את דרכי הגישה של לקוחותיהם, נותני שירות שמבינים שכדי לעמוד בתחרות עליכם להישאר תמיד Apptodate – בניית אפליקציה זו הדרך שלכם.

הדמיות אפליקציה ליזמים

מעוניינים לגייס משקיעים ומימון? רעיון מצוין! אז נכון, תמיד אפשר לרוץ לאימא-אבא, לחברים בפייס, לסבתא של השכנים ולבנים של יענקל'ה שכבר עשה את זה, ולבקש שישקיעו בכם. מצד שני, אתם יכולים להגיע אלינו ואנחנו נבנה עבורכם הדמיות חכמות לאפליקציה. כך, תחסכו מעצמכם את ההסברים האינסופיים על הרעיון הגאוני שלכם וכשתפגשו משקיעים מביני עניין הם יוכלו להתרשם ולהבין בדיוק על מה אתם מדברים.

פיתוח היברידי חדשני

כשמדובר בבניית אפליקציה חדשה, פיתוח היברידי הוא הדרך המומלצת על פי רוב. הפיתוח ההיברידי הוא מהיר וכלכלי יותר, קל יותר לתחזוקה ומתאים לאנדרואיד ואייפון. מתלבטים בין ריאקט נייטיב, ופלאטר? בשביל זה אנחנו פה.

עיצוב UIUX וחווית משתמש

חוויית משתמש מעולה היא השיקול החשוב ביותר בבניית אפליקציה, לא פחות מאיכות הטכנולוגיה. המומחים של שטיבל צברו ניסיון רב בעיצוב עשרות רבות של אפליקציות וישמחו לבנות את חוויית המשתמש המדויקת ביותר עבורכם.

אפיון אפליקציה מדויק

פיתוח של כל אפליקציה מצליחה מתחיל באפיון מדויק, וזהו גורם מכריע בהצלחת הפרויקט. בתור שועלי פיתוח ותיקים, זכינו לראות פרויקטים רבים שקרסו ונפלו בשל כשל בשלב האפיון. מומחיות באפיון, זה מה שמאפיין אותנו.

בדיקות QA מקצועיות

פיתוח אפליקציה נשמע כמו תהליך מורכב וארוך, והוא אכן כזה. אבל מתישהו, גם הוא מגיע לסיומו. עם סיום שלב הפיתוח יש לבצע בדיקות QA מקצועיות על מנת להבטיח שכל מה שתוכנן בשלב האפיון והעיצוב אכן בוצע נכון. הבדיקות מבוצעות בהתאם לסטנדרטים מובילים בתעשייה על ידי צוות QA המבטיח שהמוצר המוגמר יצא לשוק באיכות מרבית.

תמיכה טכנית

העבודה, על כל שלביה, הסתיימה. האפליקציה כבר באוויר. זה הזמן לומר שלום? לאו דווקא! שטיבל קום מציעה לכם סל שירותי תמיכה טכנית צמודה כדי שכולנו נוכל להיות בטוחים שהאפליקציה תהיה זמינה בחנויות ועדכנית (כבר אמרנו שאנחנו מאמינים ב- Apptodate?) בכל עת. רוצים לשנות, לתקן, לעדכן, או סתם לשמור איתנו על קשר כי אנחנו נורא נחמדים? הצוות המקצועי שלנו תמיד לרשותכם.