שירותים

פיתוח
אפליקציות

אנו מומחים בפיתוח אפליקציות מדהימות, אם אתה יזם עם רעיון מדהים או בעל חברה וחלק מהתפעול של העסק מתבצע בתהליכים ידניים בניית אפליקציה בהחלט יכולה להיות פתרון טוב עבורך! יש לנו רקורד עשיר של לקוחות שביצענו להם פרויקטים בדיוק כאלו.

הדמיות אפליקציה ליזמים

מעוניין לגייס מימון ממשקיעים? מעולה! לא חייבים מייד להשקיע בפיתוח האפליקציה במלואה, תחשוב ותפעל כמו היזמים הגדולים ביותר ואנו נבנה עבורך הדמיות של האפליקציה שלך כדי שתפגוש משקיעים הם יוכלו להבין מיד מה הרעיון העסקי של האפליקציה.

פיתוח היברידי חדשני

בבניית אפליקציה חדשה ברוב המקרים פיתוח היברידי יאפשר לכם בניה מהירה, זול יותר, קל יותר לתחזוקה, ניתן בקלות לפתח לאנדרואיד ואייפון, ויש טכנולוגיות טובות בשביל זה ריאקט נייטיב, ופלאטר, תשאירו לנו המומחים להמליץ מה מתאים לכם.

עיצוב UIUX וחווית משתמש

חוויית משתמש מעולה זה הדבר החשוב ביותר בבניית אפליקציה, ולא פחות מהטכנולוגיה, המומחים שלנו צברו ניסיון רב עיצוב של עשרות אפליקציות וישמחו לבנות של חוויית המשתמש המדויקת ביותר עבורכם.

אפיון אפליקציה מדויק

פיתוח של כל אפליקציה מצליחה מתחיל באפיון מדוייק. זה מאוד קריטי להצלחת הפרויקט שלכם, ראינו הרבה פרויקטים נופלים בגלל שבשלב האפיון לא הגדירו מספיק נכון את כל הפרטים, המומחים שלנו מחכים לכם...

בדיקות QA מקצועיות

פיתוח אפליקציה הסתיים? צריך לבצע בדיקות QA מקצועיות על מנת להבטיח שכל מה שתוכנן בשלב האפיון והעיצוב אכן בוצע נכון, הבדיקות מבוצעות על סטנדרטים מובילים בתעשייה, צוות QA שלנו יבטיח שהמוצר שתקבלו יהיה מוכן לשוק ברמה הגבוהה ביותר.

תמיכה טכנית

בסיום בניית האפליקציה ועליה לאוויר, יש לכם אפשרות להמשיך וליהנות משירותים של תמיכה טכנית צמודה על מנת להבטיח שהאפליקציה תהיה מעודכנת עם הגרסה הנכונה בחנויות, כל בקשה לשינוי או תיקון זוכה לטיפול של צוות מקצועי מהשורה הראשונה.