בלוג שטיבל לפיתוח אפליקציות חכמות

מערכת ניהול לקוחות

צמיחה עסקית, זינוק בעסק, פריצה עסקית - הרבה מילים גדולות שמאחוריהן אין כלום אם אין לך מערכת ניהול לקוחות מקצועית המלווה את הלקוחות שלך בכל שלב.

 מדוע מערכת ניהול לקוחות?

הנה כמה יתרונות של מערכת ניהול לקוחות טובה: 

עסק מצליח יושב על מעגל לקוחות קבוע ההולך וגדל, ועל מנת שמעגל הלקוחות ישמור על קצב גדילה קבוע, נדרשת מערכת אוטומטית המצריכה בניית אפליקציה היודעת לתקשר עם הלקוחות את שירותי העסק באופן שוטף, גם ללא מגע יד אדם.

  • טיפול טוב יותר בלידים חדשים
  • שימור לקוחות טוב יותר
  • מתן שירות שוטף ללקוחות
  • עזרה בפיתוח מוצרים ושירותים שהלקוחות צריכים
  • כלי שעוזר לכל איש צוות לנהל קשר טוב עם הלקוחות 

מערכת ניהול לקוחות קלאסית

מערכת ניהול לקוחות עוזרת כמובן לחבר בין כל הצוותים שלך בתוך העסק, עבודת צוות השיווק, צוות המכירות, תמיכה טכנית, שירות לקוחות, כולם יכולים לראות בכל מצב נתון סטטוס לקוח, והפניות שלו. ולאחר מכן אם צריך לבצע UPSALE מערכת CRM כזו יכולה לתת ערך מוסף גבוה מאוד, היות ואיש המכירות יכול לראות מה סטטוס הלקוח, והמוצרים שרכש ויוכל להציע לו מוצרים משלימים, לחלופין ניתן להוציא רשימת לקוחות שרכשו בעבר מוצר מסויים ולהציע להם מוצר משלים, ואת כל הפעולה הזו ניתן כמובן לעשות באמצעות דיוור אלקטרוני, או שליחת SMS ישירות לטלפון הלקוח, כך שתהליך החשיפה של הלקוחות למוצרים החדשים של העסק נעשה בקלות ובמהירות.
 

אפליקציה שנמצאת בטלפון הלקוח שלכם

עכשיו, תחשבו על אפליקציה שנמצאת בטלפון הלקוח שלכם, והוא מקבל הודעת פוש על כל שירות או מוצר חדש שיש לכם להציע לו, ברכות ליום ההולדת שלו, אפשרות צבירת קרדיטים בכל רכישה באמצעות האפליקציה, ואפשרויות המכירה מרקיעות שחקים, בלחיצת כפתור הוא מגיע לדף המכירה בטלפון שלו ומאשר הזמנה, הלקוח רוצה לראות היסטוריית הזמנות? אין בעיה, ניתן להציג לו במסך ייעודי את כל ההזמנות מהחברה ואין לו צורך להתקשר ולהעסיק את שירות הלקוחות.
 

דיוק

נניח ואתם עומדים לצאת בקמפיין שיווק ענק בפלטפורמות דיגיטליות שונות, אתם הולכים להפסיד סכום השקעה גדול באם אין לכם יכולת להבין את ההתנהגות המדויקת של הלקוחות שלכם בכל שלבי הקניה, בדיוק לשם כך ניתן לשלב באפליקציה שלכם הגדרות מדויקות על כל שלב וכל מסך בתהליך הקניה על מנת להבין מה קידם את הלקוח לעבר רכישה ומה עצר אותו, וכל הנתונים האלו מוצפים לכם במערכת ניהול הלקוחות בדשבורד ייעודי לכך.
 

יעילות

שילוב של מערכת ניהול לקוחות עם אפליקציה ללקוחות הקצה מאפשרת לצוותים שלכם להיות יעילים בעבודה השוטפת, מניעת כפילויות של מידע, וריכוז כל העבודה מול מערכת מרכזית אחת בלבד, אתם כמנהלי עסק עושים מהר את החישוב ומבינים כמה שעות עבודה יקרות נחסכות כאשר עובדים עם מערכת כזו.
 

הזדמנויות

מערכת ניהול לקוחות מקצועית וטובה מאפשרת לכם להגדיר את המטרות והיעדים אליהם אתם רוצים להגיע בטווח שנתי / חודשי / יומי, וכך להתאים את אופי הפעילות של צוותי המכירות לעמוד ביעדים המוצבים להם, הגעתם לבלאק פריידי? מצויין, במערכת מקצועית אתם יכולים להוציא דיוור, הודעות פוש לכל משתמשי האפליקציה עם בשורה על המבצעים החדשים.
 

התרחבות

יתרון נוסף ומשמעותי במערכת כזו הוא היכולת לעבוד מול קהלים שונים של לקוחות, לכל לקוח יש תהליך שהוא עובר בכל ההתנהלות שלו מול העסק, לדוגמא: במידה ואתם מבצעים קמפיין ברשת האינטרנט, השלב הראשוני הוא קליטת הלידים לתוך מערכת ה CRM שלכם, כעת אתם מבצעים תהליך מלא טלפוני או דיוור עד שהוא הופך להיות לקוח פעיל, ושני השלבים האלו הם תהליכים שונים של קבוצות לקוחות, ההתנהלות מולם שונה, משלוח חומרים פרסומיים שונה, וגם בתוך החברה צוותים שונים מטפלים בכל קבוצה כזו, וכך אתם יכולים להתרחב עם אפיקים נוספים מול הלקוחות, וכולם מקבלים מענה אוטומטי ויעיל והצלחת העסק שלכם.

מנחם ודן

שותפים לדרך כבר למעלה מעשרים שנה, ומומחים טכנולוגיים לפיתוח אפליקציות מדהימות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולאתגר אותנו.

חברה לפיתוח אפליקציות

פיתוח אפליקציות ועוד הרבה

צריכים אבא ואמא לאפליקציה שלכם? אנחנו הכתובת עבורכם, משלב הרעיון עד לפרסום בחנויות.
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
אפליקציות שיצאו מכאן לשוק
אתם מוזמנים לראות
הקודם
הבא

שאלה?
כתבו לנו!