רוצים לראות איך נראית הדמיית אפליקציה שמעבירה את המסר? כבר לא צריך לדמיין

רוצים לפתח אפליקציה או לגייס משקיעים?

בניית דמו או Prototype של האפליקציה שלכם עשויה להיות הצעד הראשון

בדרך להצלחה הבאה!

בואו נודה באמת. לא כל משקיע ניחן בדמיון מרחיק לכת או בהבנה טכנולוגית מרשימה. דמו טוב יחסוך ממנו את הצורך לדמיין את הרעיון ויבהיר לו שזו בדיוק האפליקציה מולה תעמוד האנושות פעורת פה.

כדי לא לקפוץ ישירות לשלב השקעת המשאבים הגדולים, מומלץ במקרים רבים להתחיל עם פיתוח אפליקציית דמו, המאפשרת להציג באופן מלא ומוחשי את הפונקציונליות של האפליקציה האמיתית, מבלי שתאלצו לשלם עדיין על כל תהליך הפיתוח.

אחרי שתשכנעו את המשקיעים שהאפליקציה שלכם עומדת לשנות את העולם ותגייסו את המשאבים, נוכל לצאת לדרך…

בניית דמו Prototype לאפליקציה – שלב אחר שלב

  • בניית הדמיית אפליקציה ליזמים מתחילה באפיון טכני וזיהוי תהליכים מרכזיים חשובים בתוך האפליקציה
  • עיצוב המסכים השונים באפליקציה
  • פיתוח ההדמיה עצמה וממשק המשתמש

חשוב לדעת!

המשאבים שהושקעו בפיתוח הדמו לא הולכים לאיבוד. אם הדמו עשה את עבודתו כראוי (והוא יעשה, אנחנו מאמינים בכם, ובעצמנו), נוכל להשתמש באפיון ובעיצוב שכבר בוצעו כבסיס להמשך העבודה.

בניית דמו לאפליקציה – האפליקציה היא דמו, היתרונות אמיתיים לחלוטין:

  • מימון המונים הוא דרך נפוצה בעולם הסטארט-אפ לגייס כספים. בעת גיוס משקיעים לאפליקציה דרך מימון המונים, מומלץ להציג בפני המשקיעים הפוטנציאליים אב טיפוס אמיתי ככל הניתן.
  • בדיקת שוק/בדיקת היתכנות – דמו של אפליקציה הוא כלי מצוין לבדיקות. האם השוק אוהב את האפליקציה/רעיון שלכם? באמצעות הדמו תוכלו לקבל משוב על הרעיון ועל חוויית המשתמש, רעיונות לשיפורים מומלצים, ואולי אפילו תגיעו למסקנה שכדאי לשנות בכלל את הקונספט.
  • למקסם את ההשקעה – הפידבקים מהמשקיעים אותם תפגשו הם אוצר עבורכם. לא פעם תגלו שהחלומות הרומנטיים שלכם על מיקסום ההשקעה היו, ובכן, רומנטיים מדי. למשקיעים אולי אין דמיון ויצירתיות, אבל יש להם נקודת מבט עסקית ומפוכחת שאליה חשוב להתייחס. כאשר אתם נמצאים עדיין בשלב הדמו, תוכלו לבצע שינויים בקלות יחסית, מה שיהיה קשה הרבה יותר אחרי העלייה לאוויר.

מעוניינים לשמוע עוד על פיתוח דמו לאפליקציה?

השאירו פרטים ונלווה אתכם מקצה לקצה.

הבית שלך לפיתוח האפלקציה
נמצא במרחק של כפתור אחד בלבד