הדמיות אפליקציה ליזמים שיוצרות את המסר הנכון להמשך הפיתוח

מעוניין לפתח אפליקציה או לגייס משקיעים לקראת פיתוח כזה? 

ייתכן ובניית דמו או  Prototype של האפליקציה הינו השלב הראשון הנכון ביותר עבורך היזם. מדוע?

ייתכן ובניית דמו או  Prototype של האפליקציה הינו השלב הראשון הנכון ביותר עבורך היזם. מדוע?

כיזם, אתה צריך לעזור למשקיע שלך לדמיין את הרעיון המדהים שלך, איך הוא הולך להפוך את העולם, ולשכנע אותו בכך. הבעיה היא שברוב המקרים, המשקיע שלך לא מומחה בתחום שלך, ואם אתה משתמש רק במילים או במצגות ההמחשה לא תהיה מספיק טובה והמסר לא יעבור מספיק טוב.

היות ופיתוח אפליקציה דורש השקעה של משאבים גדולים, בהרבה מן המקרים מתאים לבצע קודם פיתוח אפליקציית דמו, אפליקציה כזו מאפשרת להציג באופן מלא ו"חי" את הפונקציונליות של האפליקציה האמיתית, אך כל זה רק ב"כאילו" רק לצורך גיוס הון ממשקיעים, את הפיתוח האמיתי מבצעים רק אחרי שהשלמתם את גיוס ההון הדרוש לשם פיתוח האפליקציה.

 מה כולל בניית דמו Prototype לאפליקציה?

  • תהליך של כל הדמיית אפליקציה ליזמים מתחיל באפיון טכני וזיהוי תהליכים מרכזיים חשובים בתוך האפליקציה.
  • לאחר מכן נעבור לשלב עיצוב המסכים השונים באפליקציה ולפיתוח ההדמיה עצמה  וממשק המשתמש.
  • בסופו של תהליך תהיה בידך אפליקציה שבה יכול המשתמש לנווט בין המסכים השונים, "לבצע" פעולות ולחוש את האפליקציה באופן הקרוב ביותר למציאות, כיצד ייראה ויפעל הדבר האמיתי.

חשוב מאוד לשים לב, הזמן שהושקע בפיתוח הדמו לא הולך לאיבוד! היות ועם ההחלטה על יציאה לפיתוח מלא תוכל להשתמש באפיון ובעיצוב שכבר בוצעו כבסיס להמשך העבודה.

נקודות חשובות נוספות שיעזרו לכם לשקול שימוש בבניית דמו לאפליקציה שלכם:

  • מימון המונים – בקרב הרבה סטארטאפים מאוד פופולרי היום לפנות לגיוס המונים, ועושים שימוש באמצעי המדיה השונים לגיוס מימון בקרב משתמשים פוטנציאליים. כאשר אתם רוצים לעשות שימוש בשיטה זו , רצוי ככל האפשר להציג אב טיפוס אמיתי ככל הניתן, וכאשר הפתרון או המוצר אותו אתם רוצים לבנות זה אפליקציה, הדרך הטובה ביותר היא הצגת דמו. כך כל משתמש יכול אפילו להוריד את האפליקציה ול"חוש" אותה בשטח.
  • בדיקת שוק או בדיקת היתכנות – כאשר עושים שימוש בדמו של אפליקציה, זו הזדמנות מצוינת לבדוק האם השוק אוהב את האפליקציה ואת הרעיון שלכם – בהנחה כמובן שמישהו אחר לא יעתיק את הרעיון :),לקבל משוב על הרעיון ועל חוויית המשתמש, שיפורים מומלצים ואולי שינוי קונספט בכלל. במידה ותפעלו כך כל משקיע שתגיעו אליו אחרי בדיקת שוק יתייחס אליכם בהרבה יותר רצינות, וכך יגדל הסיכוי שלכם לגייס השקעה גדולה יותר.
  • למקסם את ההשקעה – יתרון נוסף גדול מאוד כאשר בונים דמו של אפליקציה הינו פידבק מאוד נרחב שאתם מקבלים מכל משקיע איתו אתם נפגשים. הפידבק הזה מאוד קריטי, היות ואתם תוכלו לראות הרבה פעמים שהמבט שלכם איך למקסם השקעה, והמבט של המשקיע שונה לגמרי, והראיה שלו הרבה יותר עסקית לאור הניסיון הרב שלו. שווה לשמוע גם את דעתו, שינוי המבט הזה גורם הרבה פעמים לשינוי מבנה האפליקציה וכאשר אתם נמצאים בשלב הדמו בלבד זהו שלב קריטי שאפשר לבצע שינויים בקלות יחסית וזוהי פעולה שהרבה יותר יקר לבצע אותה לאחר שכבר עולים לאוויר.

אם גם אתם מעוניינים לשקול פיתוח דמו לאפליקציה,

מוזמנים להשאיר פרטים ונשמח לבצע עבורכם את התהליך מקצה לקצה.

הבית שלך לפיתוח האפלקציה
נמצא במרחק של כפתור אחד בלבד