בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

מי לא היה רוצה לבנות אפליקציה מוצלחת ויעילה, שתשקף את הרעיון המהפכני שלו? לכולנו יש לפעמים רעיונות מעניינים לגבי אפליקציות אפשריות, שיוכלו להפוך להצלחה מסחררת.
בשנים האחרונות ניתן למצוא בשוק יותר ויותר חברות המתמחות בפיתוח תוכנה, מאחר ועולם ההייטק רק הולך ומשתכלל עם השנים. חברה לפיתוח תוכנה יכולה להציע מגוון רחב של שירותים שונים, הן לקהל המקומי והן לחברות וארגונים בחו"ל.
היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים, המתעניינים בשירותיו של בית תוכנה לפיתוח אפליקציות. מדובר למעשה על חברה שמתמחה בפיתוח תוכנה, המספקת שירותי בניית ועיצוב אפליקציות.
היום ניתן לשמוע על יותר ויותר יזמים, המתעניינים בתחום של פיתוח אפליקציות. בסופו של דבר, האפליקציות כבשו את העולם, מאחר והן מהוות כלי חשוב וחיוני עבור כל חברה, ארגון ובית עסק.
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על התחום של עיצוב אפליקציות, מאחר ומדובר על תחום שרק הולך ומתפתח. הביקוש לאפליקציות נמצא במגמת עליה, מאחר וכל סוג של עסק, חברה או ארגון כבר הפנימו את היתרונות הרבים של האפליקציות.
האם שאלתם את עצמכם פעם מה גורם לכם להוריד אפליקציה ספציפית ולא אפליקציה מתחרה? אולי לכם אין תשובה חד משמעית, אך לאלו שפיתחו את האפליקציה – דווקא כן.
יש לכם רעיון או חזון לאפליקציה הגדולה הבאה? בניית אפליקציה היא תהליך הדרגתי שנבנה יחד אתכם וחשוב שתכירו את כל השלבים בדרך להקמת אפליקציה מצליחה.
היום כבר ברור לכל חברה, כי ללא אפליקציה מקצועית ומושקעת, לא ניתן להמשיך להתקדם ולהתפתח בתחום ההתמחות שלה. אפליקציה בהתאמה אישית - רק עם המומחים של שטיבל.
על בניית MVP כבר שמעתם? מדובר למעשה על פיתוח אפליקציות באמצעות פיתוחים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים, הדורשים פחות זמן ועולים פחות כסף. שווה, לא?
צמיחה עסקית, זינוק בעסק, פריצה עסקית - הרבה מילים גדולות שמאחוריהן אין כלום אם אין לך מערכת ניהול לקוחות מקצועית המלווה את הלקוחות שלך בכל שלב.
מנהלי שיווק, מערכות מידע ויזמים המעוניינים לפתח אפליקציה נתקלים הרבה פעמים בשאלה: איך בוחרים חברה ספציפית מתוך ההיצע בשוק? יש לנו מספר טיפים עבורכם.