בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

היום כבר ברור לכל חברה, כי ללא אפליקציה מקצועית ומושקעת, לא ניתן להמשיך להתקדם ולהתפתח בתחום ההתמחות שלה. אפליקציה בהתאמה אישית - רק עם המומחים של שטיבל.
על בניית MVP כבר שמעתם? מדובר למעשה על פיתוח אפליקציות באמצעות פיתוחים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים, הדורשים פחות זמן ועולים פחות כסף. שווה, לא?
מנהלי שיווק, מערכות מידע ויזמים המעוניינים לפתח אפליקציה נתקלים הרבה פעמים בשאלה: איך בוחרים חברה ספציפית מתוך ההיצע בשוק? יש לנו מספר טיפים עבורכם.
המומחים של שטיבל כאן כדי להציג בפניכם את היתרונות של אפליקציית PWA ולקבל את כל הכלים שיעזרו לכם בהחלטה האם היא מתאימה לעסק שלכם.
עבור עסקים קטנים פיתוח אפליקציות מובייל מאפס עשויה להיות מורכבת, מתישה ויקרה. פתרון חדש ומהפכני עשוי לפתור את כל הבעיות הללו: אפליקציית מעטפת.
זה כבר לא סוד: בשנת 2021 יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש את פריט הלבוש החדש, את הגאדג'ט הנחשק או את הקישוטים ליום הולדת - באינטרנט.
לשאול כמה עולה אפליקציה זה כמו לשאול כמה עולה בית 🙂 שאלה שאנו פוגשים כל יום והתשובה מורכבת מהרבה פרמטרים משתנים המשפיעים על עלות הפיתוח.
האם שאלתם את עצמכם פעם מה גורם לכם להוריד אפליקציה ספציפית ולא אפליקציה מתחרה? אולי לכם אין תשובה חד משמעית, אך לאלו שפיתחו את האפליקציה – דווקא כן.
בשעה טובה יש לכם אפליקציה שמככבת בחנויות האפליקציות, אתם יכולים לשבת רגל על רגל ולספור הורדות? אז זהו, שלא. הצלחה צריך לשמר!
בעוד המשתמשים יכירו היטב את האפליקציה שלכם, אתם לא תוכלו להכיר כל אחד ואחד מהם. בדיוק בגלל קיימים כלים המבצעים אנליטקה לאפליקציות.