בלוג שטיבל
לפיתוח אפליקציות חכמות

האם שאלתם את עצמכם פעם מה גורם לכם להוריד אפליקציה ספציפית ולא אפליקציה מתחרה? אולי לכם אין תשובה חד משמעית, אך לאלו שפיתחו את האפליקציה – דווקא כן.
יש לכם רעיון או חזון לאפליקציה הגדולה הבאה? בניית אפליקציה היא תהליך הדרגתי שנבנה יחד אתכם וחשוב שתכירו את כל השלבים בדרך להקמת אפליקציה מצליחה.
היום כבר ברור לכל חברה, כי ללא אפליקציה מקצועית ומושקעת, לא ניתן להמשיך להתקדם ולהתפתח בתחום ההתמחות שלה. אפליקציה בהתאמה אישית - רק עם המומחים של שטיבל.
על בניית MVP כבר שמעתם? מדובר למעשה על פיתוח אפליקציות באמצעות פיתוחים טכנולוגים מתקדמים ומשוכללים, הדורשים פחות זמן ועולים פחות כסף. שווה, לא?
צמיחה עסקית, זינוק בעסק, פריצה עסקית - הרבה מילים גדולות שמאחוריהן אין כלום אם אין לך מערכת ניהול לקוחות מקצועית המלווה את הלקוחות שלך בכל שלב.
מנהלי שיווק, מערכות מידע ויזמים המעוניינים לפתח אפליקציה נתקלים הרבה פעמים בשאלה: איך בוחרים חברה ספציפית מתוך ההיצע בשוק? יש לנו מספר טיפים עבורכם.
המומחים של שטיבל כאן כדי להציג בפניכם את היתרונות של אפליקציית PWA ולקבל את כל הכלים שיעזרו לכם בהחלטה האם היא מתאימה לעסק שלכם.
עבור עסקים קטנים פיתוח אפליקציות מובייל מאפס עשויה להיות מורכבת, מתישה ויקרה. פתרון חדש ומהפכני עשוי לפתור את כל הבעיות הללו: אפליקציית מעטפת.
זה כבר לא סוד: בשנת 2021 יותר ויותר אנשים מעדיפים לרכוש את פריט הלבוש החדש, את הגאדג'ט הנחשק או את הקישוטים ליום הולדת - באינטרנט.
לשאול כמה עולה אפליקציה זה כמו לשאול כמה עולה בית 🙂 שאלה שאנו פוגשים כל יום והתשובה מורכבת מהרבה פרמטרים משתנים המשפיעים על עלות הפיתוח.