אפיון אפליקציה מקצועי שנותן את חווית המשתמש הנכונה ביותר

מעוניין לפתח אפליקציה או לגייס משקיעים לקראת פיתוח כזה?
הדמיית אפליקציה ליזמים – דמו Prototype הוא השלב הראשון במסע שלך.
לפני שניגשים לתהליך של אפיון ופיתוח מלא הכרוך בהשקעה גבוהה ואורך זמן רב יותר, נוכל לפתח עבורך הדמיה חיה של האפליקציה, המאפשרת להציג באופן מלא ו"חי" את הפונקציונליות שלה.

מה כולל דמו Prototype?

התהליך של כל הדמיית אפליקציה ליזמים מתחיל באפיון בסיסי של האפליקציה וממשק המשתמש. לאחר מכן נעבור לשלב עיצוב המסכים השונים באפליקציה ולפיתוח ההדמיה עצמה. בסופו של תהליך תהיה בידך אפליקציה שבה יכול המשתמש לנווט בין המסכים השונים, "לבצע" פעולות ולחוש באופן הקרוב ביותר למציאות כיצד ייראה ויפעל הדבר האמיתי. הזמן שהושקע בפיתוח הדמו לא הולך לאיבוד! עם ההחלטה על יציאה לפיתוח מלא נוכל להשתמש באפיון ובעיצוב שכבר בוצעו כבסיס להמשך העבודה.

למה לפתח דמו?

נכון, אפשר לעצב "מוקאפים" או מצגת פאוור פוינט, ואף להציג סרטון תדמית המציג את האפליקציה והשימושיות שלה – אבל אין כמו הדבר האמיתי. בייחוד בפנייה למשקיעים לצורך גיוס הון, הבחירה בהמחשה מלאה ולא בצילומי מסך והדמיות בסיסיות יכולה לעשות את ההבדל ולחבר את המשקיע העתידי לרעיון שלך.

נכון, אפשר לעצב "מוקאפים" או מצגת פאוור פוינט, ואף להציג סרטון תדמית המציג את האפליקציה והשימושיות שלה – אבל אין כמו הדבר האמיתי. בייחוד בפנייה למשקיעים לצורך גיוס הון, הבחירה בהמחשה מלאה ולא בצילומי מסך והדמיות בסיסיות יכולה לעשות את ההבדל ולחבר את המשקיע העתידי לרעיון שלך. נכון, אפשר לעצב "מוקאפים"

למה לפתח דמו?

או מצגת פאוור פוינט, ואף להציג סרטון תדמית המציג את האפליקציה והשימושיות שלה – אבל אין כמו הדבר האמיתי. בייחוד בפנייה למשקיעים לצורך גיוס הון, הבחירה בהמחשה מלאה ולא בצילומי מסך והדמיות בסיסיות יכולה לעשות את ההבדל ולחבר את המשקיע העתידי לרעיון שלך.

  • נכון, אפשר לעצב "מוקאפים" או מצגת פאוור פוינט, ואף להציג סרטון תדמית המציג את האפליקציה והשימושיות שלה – אבל אין כמו הדבר האמיתי.
  • בייחוד בפנייה למשקיעים לצורך גיוס הון, הבחירה בהמחשה מלאה ולא בצילומי מסך והדמיות בסיסיות יכולה לעשות את ההבדל ולחבר את המשקיע העתידי לרעיון שלך.
  • נכון, אפשר לעצב "מוקאפים" או מצגת פאוור פוינט להציג סרטון תדמית המציג את האפליקציה והשימושיות שלה – אבל אין כמו הדבר האמיתי.
  • בייחוד בפנייה למשקיעים לצורך גיוס הון, הבחירה בהמחשה מלאה ולא בצילומי מסך והדמיות בסיסיות יכולה לעשות את ההבדל ולחבר את המשקיע העתידי לרעיון שלך.

הבית שלך לפיתוח האפלקציה
נמצא במרחק של כפתור אחד בלבד